Yükleniyor...

UXLINK ve Binance Web3 Wallet, Web3’te sosyal büyümeyi teşvik etmek için ortak pazarlama kampanyası başlattı

Lider sosyal altyapı platformu UXLINK ve en üst düzey kripto para cüzdanı Binance Web3 Wallet, Web3'teki büyümeyi hızlandırmayı amaçlayan ortak pazarlama kampanyalarını duyurmaktan heyecan duyuyor.

uxlink

Lider sosyal altyapı platformu UXLINK ve en üst düzey kripto para cüzdanı Binance Web3 Wallet, Web3’teki büyümeyi hızlandırmayı amaçlayan ortak pazarlama kampanyalarını duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu girişim, yenilikçi UXLINK Sosyal Protokolü aracılığıyla katılımcıları 20.000.000 UXUY puanı ile ödüllendiriyor.

Günümüzün hızla gelişen Web3 ortamında, sosyal etkileşimleri ve topluluk katılımını teşvik etmek giderek daha önemli hale gelmiştir. UXLINK’in yenilikçi Sosyal Protokolü, Binance Web3 Wallet’ın DeFi hizmetlerine sorunsuz erişimi ile birleştiğinde, yaygın benimsemeyi ve kullanıcı katılımını teşvik etmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Kullanıcılara Web3 alemine güvenli ve kullanıcı dostu bir erişim noktası sunma konusundaki kararlılığıyla tanınan Binance Web3 Wallet, bir dizi özellik sunuyor. Bunlar arasında çeşitli alım satım platformları ve cüzdanlar arasında sorunsuz fon transferleri, rekabetçi oranlarla verimli zincirler arası token alışverişleri ve kapsamlı bir finansal yönetim araçları seti yer alıyor.

Web3 için en büyük sosyal altyapı platformu olan UXLINK, 5 milyonu aşan bir kullanıcı tabanına sahiptir. DAPP üzerinde günlük yaklaşık 800.000 aktif kullanıcısı ve zincir üzerinde katılım gösteren günlük 180.000 aktif kullanıcısı bulunan UXLINK, 90.000’den fazla web3 destekli grupla tanıdıklar arasında güven ve sosyal etkileşimi kolaylaştırmaktadır.

UXLINK ve Binance Web3 Wallet arasındaki işbirliği kampanyası, Web3’ün evriminde önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Sosyal altyapıyı merkezi olmayan finans ile birleştiren bu kampanya, yalnızca benimsenmeyi ilerletmekle kalmıyor, aynı zamanda dijital etkileşimlerin ve finansal işlemlerin geleceğini de şekillendiriyor.

UXLINK, kullanıcıların ve geliştiricilerin kripto varlıklarını benzersiz sosyalleştirilmiş ve grup tabanlı şekillerde keşfetmeleri, dağıtmaları ve ticaretini yapmaları için en büyük web3 sosyal platformu ve altyapısıdır.

  1. Günlük 600 bin zincir içi/zincir dışı aktif ve 100 bin zincir içi günlük aktif kullanıcı ile 5 milyondan fazla kullanıcı kazandı.
  2. 90K+ web3 destekli grup tarafından organize edilmiş kullanıcı trafiği ve etkileşimleri

Mint UXLINK NFT: https://dapp.uxlink.io/uxnft

UXLINK Web: https://www.uxlink.io/
UXLINK Twitter : https://twitter.com/UXLINKofficial
UXLINK Telegram: https://t.me/uxlinkofficial

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner