Yükleniyor...
Sponsored

Valkyrie Investments, Blockchain Projeleri İçin Hazine Yönetimi Hizmeti Sunacak

Dijital varlık yöneticisi Valkyrie Investments, nakit akışı yönetimi, özel yatırım seçenekleri ve gelişmiş raporlama sunacak.

valkyrie

Dijital varlık yöneticisi Valkyrie Investments, nakit akışı yönetimi, özel yatırım seçenekleri ve gelişmiş raporlama sunacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Valkyrie Investments, blockchain projelerine bir hazine yönetim hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

Şirket bugün yaptığı açıklamada, ortaya konulan yeni hizmetin amacının, blockchain projelerinin bilançolarını daha iyi yönetmesini sağlamak olduğunu duyurdu.

Hazine yönetimi hizmeti, nakit akışının yönetilmesi, özel yatırımlar ve gelişmiş raporlama gibi özelliklere sahip olacak.

Valkyrie’nin ilk müşterisi iki katmanlı protokol NEM/Symbol oldu. Symbol, NEM Group’un fintech, tedarik zincirleri ve daha fazlası için tasarladığı kurumsal bir blockchain hizmetidir.

Şirket bu hizmetle birlikte, bilanço yönetimini varlık yöneticilerine bırakarak, blockchain projelerinin ellerindeki projelere odaklanmasına yardımcı olmayı hedefiliyor.

Bu tür hizmetler, geleneksel finans firmaları aracılığıyla kurumsal müşteriler için her zaman mevcut olsa da Valkyrie, dijital varlık yönetiminde isim yapmış bir şirket olarak blockchain projelerini çekmek istiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x