Variety, Power of Women Etkinliğinde İlk NFT'leri Tanıttı • Coinkolik
Yükleniyor...

Variety, Power of Women Etkinliğinde İlk NFT’leri Tanıttı

Çevre dostu NFT koleksiyonları oluşturma ve barındırma konusunda uzmanlaşmış Sweet (sweet.

kadın NFT

Çevre dostu NFT koleksiyonları oluşturma ve barındırma konusunda uzmanlaşmış Sweet (sweet.io) ile ortaklık kuran Variety, NFT koleksiyonlarını Power of Women: Los Angeles etkinliğinde tanıttı.

Power of Women’a katılan her misafire, toplam 320 etkinlik davetiyesinin bir NFT’si hediye edilecektir. Ayrıca, ödül alan dört sanatçıdan Katy Perry, Rita Moreno, şair Amanda Gorman ve Warner Bros. Televizyon Grup başkanı Channing Dungey, Variety kapaklarının bir NFT’sini alacaklar. Her kapaktan sadece iki NFT basılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT’ler Variety için sadece bir başlangıç. Yıl sonuna kadar, Sweet platformu aracılığıyla ünlü Variety manşetleri ve ön sayfaları NFT olarak satmayı planlıyor.

Variety Baş Pazarlama Yöneticisi Dea Lawrence konuyla ilgili şunları söyledi;

“Variety NFT’leri bize dijital kitleyi ve geliri büyüterek daha büyük bir amaca hizmet ederek blok zincir teknolojisini kullanmanıza olanak veriyor. Blok zincir teknolojisini kullanmak Variety için bir ilk. Eğlence sektöründe bu teknolojik inovasyona öncülük etmeye devam ediyoruz.”

NFT’ler, enerji kullanımları %0.1’den daha az olan Polygon blockchain üzerine basılmaktadır. NFT’ler, Sweet’e ek olarak Polygon uyumlu pazarlarda görünecek.

2016 yılında kurulan New York merkezli Sweet, başlangıçta tüketicileri ödüllendiren hayran etkileşimi platformu olarak başladı. Yaklaşık iki yıl önce şirket, çevre dostu NFT koleksiyon ürünlerini basmak ve dağıtmak için geniş ölçekli, oldukça esnek bir platform olarak markalar için tamamen kurumsal blok zinciri çözümlerine odaklanmaya başladı.

Sweet’in uygulaması, yalnızca bir QR kodunu tarayarak NFT’yi kullanmanıza olanak tanır ve ardından dijital içeriği çevrimiçi cüzdanınıza ekler. Burger King, New York Knicks ve Chicago Blackhawks gibi markalarla çalışmış olan Sweet’in küresel ortaklıklar başkanı Betsy Proctor Sweet’i şu şekilde tanımladı;

“Dijital ürün toplama deneyimini oyunlaştırıyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x