Yükleniyor...

Vitalik Buterin, Singapur’un Kripto Hareketini Eleştirdi

Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, Singapur'un kripto düzenlemeleri hakkında endişesini dile getirdi.

Vitalik Buterin Singapurun Kripto Hareketini Elestirdi

Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, Singapur’un kripto düzenlemeleri hakkında endişesini dile getirdi.

Kripto ayı piyasasının yoğun geçtiği bu dönemlerde, düzenlemeler ve denetlemeler gündem oldu. Özellikle, popüler kripto para borsası FTX’in çökmesi, borsa hizmeti veren şirketleri de şeffaflık ilkesine yöneltti. Artan kripto para benimsenmesi, kriptonun kötü oyuncularını da iştahlandırdı. Bu süreçte, zarar gören en büyük kitle yatırımcılar oldu. Son düşüşün de yarattığı karamsarlık, düzenlemelerin gelmesine yönelik çağrıları artırdı. Son olarak Singapur, gelişen ekosistemde büyük pay sahibi olmak istiyor.

Vitalik Buterin, Singapur’un Hırsına Değindi

Ethereum (ETH) platformunun kurucu ortağı Vitalik Buterin, Singapur’un dijital varlıklar için bir merkez olma hırsını eleştirdi.

Singapur, kripto paralar ve blockchain konusunda önemli adımlar attı. Ülkenin bu çalışmaları, yeni teknolojinin merkezi olma çabasıyla yürütülüyor.

Singapur’un bu girişimlerine değinen Buterin, kripto para birimleri ve blockchain birlikteliğinin bozulamayacağına değindi. Buterin, blockchain ile kripto paralar arasında bir ayrım yapma istekliliğinin sektöre zarar vereceğini belirtti.

Ülke yönetimi, blockchain girişimlerine hız verirken diğer yandan kripto para birimlerine şüpheci yaklaşımını sürdürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x