Yükleniyor...

Vitalik Buterin’in de Katılacağı EDCON 2023, Karadağ’da

Ethereum ve blockchain topluluklarının en büyük buluşmalarından birisi olan EDCON 2023, 19-23 Mayıs tarihleri arasında Karadağ'da gerçekleştirilecek.

EDCON 2023 kripto

Ethereum ve blockchain topluluklarının en büyük buluşmalarından birisi olan EDCON 2023, 19-23 Mayıs tarihleri arasında Karadağ’da gerçekleştirilecek.

Linktime, De University of Ethereum ve ETHPlanet tarafından düzenlenen EDCON, birbirinden önemli isimler ile Karadağ’a geliyor. Kâr amacı gütmeyen bir konferans olan EDCON, 10.000’den fazla katılımcıyı ve 2.000’den fazla geliştiriciyi etkinliklerine çekmeyi başardı. 2017’den bu yana 300’den fazla konuşmayıcı ağırlayan etkinlik, bu yıl Vitalik Buterin’i de ağırlayacak.

EDCON 2023, 19-23 Mayıs Tarihleri Arasında Karadağ’da

19 ile 23 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek EDCON 2023, Karadağ’ın öne çıkan şehri Podgorica’da katılımcılarını ağırlayacak.

Etkinliğe, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Network State kitabının yazarı Balaji Srinivasan, Gitcoin‘in kurucu ortağı Scott Moore ve Ethereum Vakfı‘ndan Tim Beiko ile Bary Whitehat katılacak. Ayrıca, birçok blockchain proje başkanları ve araştırma liderleri de konferansta yerlerini alacak.

vitalik buterin

Konferansta, blockchain gibi konularda açılış konuşmaları, teknik atölye çalışmaları ile panel tartışmaları, düzenlemeler, katman-3, merkeziyetsiz toplum, merkeziyetsiz yönetişim, ağ devleti ve daha fazla konu irdelenecek.

EDCON 2023 hakkında daha fazla bilgi almak için; “tıklayabilirsiniz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x