Voyager Digital, Dallas Mavericks İle Ortak Oldu • Coinkolik
Yükleniyor...

Voyager Digital, Dallas Mavericks İle Ortak Oldu

Voyager Digital, kripto para firmalarının marka bilinirliğini artırmak ve kripto para birimlerinin benimsenmesini sağlamak için Dallas Mavericks ile ortaklık kurdu.

dallas mavericks

Voyager Digital, kripto para firmalarının marka bilinirliğini artırmak ve kripto para birimlerinin benimsenmesini sağlamak için Dallas Mavericks ile ortaklık kurdu.

İnsanları kripto para yatırımının faydaları konusunda eğitmek için beş yıllık anlaşma imzalandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mark Cuban’ın sahibi olduğu Dallas Mavericks, NBA’de maç biletleri ve takım ürünleri için kripto parayı ödemi yöntemi olarak kabul eden ilk şirketlerden biri oldu. Şirket bu yılın başlarında ödeme olarak Dogecoin’i kabul etmeye başlamıştı

Kripto para ticaret platformu Voyager Digital, taraftar katılımı ve diğer eğitim programlarıyla kripto paraları daha erişilebilir ve daha kullanıma uygun hale getirmeyi amaçlayan Dallas Mavericks basketbol takımıyla bir anlaşma imzaladı.

İki kuruluş beş yıllık anlaşmayla birlikte, eğitim ve topluluk programları ile hayran katılım promosyonları aracılığıyla kripto para birimini daha erişilebilir hale getirmeye çalışacak.

Mavericks’in sahibi Mark Cuban Çarşamba günü düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi;

“Çok fazla yutturmaca, çok fazla tartışma var, çoğu insan bunun arkasındaki temelleri gerçekten anlamıyor. Bu eğitimle hayranlarımıza ve ortak müşterilerimize yardımcı olmaya çalışacağız.”

Voyager’ın CEO’su ve kurucu ortağı Steve Ehrlich konuyla ilgili şöyle konuştu;

Blockchain, kripto para birimleri, Bitcoin 10 yıldan fazla süredir var, ancak insanlar bunu yeni yeni öğrenmeye başlıyor. Son dokuz ayda, kripto para birimlerine ilgide büyük patlama gördük.”

Voyager Digital, yatırımcıların 60’tan fazla para birimiyle işlem yapmasına olanak tanıyan, 2 milyondan fazla doğrulanmış kullanıcıya sahip, halka açık bir kripto para birimi platformudur.

Ehrlich, hayranlarının kripto parayı anlaması ve benimsemesi nedeniyle Mavericks ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Dallas Mavericks topluluğu ve Texas ile daha fazla etkileşim kurmak istediğini belirten Ehrlich, Voyager’ın şu anda ABD merkezli bir şirket olduğunu şirketin Mart 2022’nin sonuna kadar Fransa’dan başlayarak Avrupa’ya genişletmek istediğini de sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x