Yükleniyor...
Sponsored

WazirX Yasadışı Faaliyetlerden Uzak Olduğunu Söyledi

Hint kripto para borsası WazirX’in tepe şirketi Zanmai Labs Private Limited, herhangi bir yasadışı faaliyette bulunmadıklarını ve şans tanımadıklarını söyledi.

WazirX Yasadisi Faaliyetlerden Uzak Oldugunu Soyledi

Hint kripto para borsası WazirX’in tepe şirketi Zanmai Labs Private Limited, herhangi bir yasadışı faaliyette bulunmadıklarını ve şans tanımadıklarını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hindistan’ın hacim olarak en büyük kripto para borsalarından WazirX, Hindistan İcra Müdürlüğü (ED) iddiasına göre yasaları ihlal ediyor. Döviz ihlali vakaları araştırılmaya başlandığından beri WazirX inceleme altındaydı. Şirket tarafından yapılan açıklamada herhangi bir yasadışı faaliyette bulunulmadığı belirtildi.

WazirX’in Politikası Yasadışı Faaliyetlere Kapalı

İnceleme altında olan WazirX’i işleten Zanmai Labs Private Limited, Salı günü yaptığı açıklamada; kullanıcıların borsayı yürürlükteki yasalara uygun kullandığını söyledi. Aynı zamanda herhangi bir yasadışı faaliyete karşı tolerans tanımayan bir politikaya sahip olduklarını açıkladı.

Şirket yaptığı açıklamada şu sözlere de yer verdi:

“Hindistan İcra Müdürlüğü belirli kullanıcıların işlemlerini araştırıyor gibi görünüyor ve Zanmai Labs’ın bu kullanıcılarla hiçbir bağlantısı yok ve işlemlerinin amacından habersiz. Her işlem için ilgili kullanıcının KYC (know-your-customer) detaylarını üretebiliyoruz. Nakit işlem kabul etmiyoruz.”

WazirX, KYC detaylarının tüm zincir dışı transferler için de mevcut olduğunu ve kolluk kuvvetlerinin zincir dışı transferlerde yer alan hesaplar hakkında eksiksiz bilgi alabileceğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x