Yükleniyor...

Whitney Houston’un Daha Önce Hiç Yayınlanmamış Şarkısı NFT Oluyor

2012'de vefat eden ‘I Will Always Love You’ ve ‘I Wanna Dance with Somebody’ şarkılarıyla tanınan süperstar Whitney Houston’un, daha önce hiç yayınlanmamış parçasının demosu, NFT koleksiyonu olarak sunuluyor.

Whitney Houston nft

2012’de vefat eden ‘I Will Always Love You’ ve ‘I Wanna Dance with Somebody’ şarkılarıyla tanınan süperstar Whitney Houston’un, daha önce hiç yayınlanmamış parçasının demosu, NFT koleksiyonu olarak sunuluyor. NFT demo önümüzdeki ay açık artırmayla satışa çıkıyor.

Whitney’in malikanesinin yöneticisi Pat Houston, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Whitney’in mirasını ve harika müziğini bu çağın yeni teknolojisine dönüşmesini görmek beni heyecanlandırıyor.”

NFT Sahipleri Whitney Houston’un Arşiv Görüntülerine de Erişim Sağlayacak

Koleksiyonun satışı 1 Aralık’ta Miami’deki “Art Basel” sanat fuarında olacak. Kazanan teklif sahibi, OneOfVault’daki şarkının demosuna ve efsanevi müzisyenin arşiv görüntülerini içeriyor.

Pat Houston sözlerine şunları ekledi;

“17 yaşındaki Diana Sinclair ile ortak olmak ve Whitney’in müziğinin sanatının yeni nesli etkilemesini izlemek bir zevkti.”

Altın, Platin ve Elmas olarak sıralanan binlerce sabit fiyatlı NFT satışa sunulacak ve ilk ikisinde şarkıcının ‘The Bodyguard’ ve ‘The Greatest Love of All’dan ‘I Will Always Love You’ hit şarkılarından ilham alan sanat eserleri yer alacak.

Koleksiyonun satışından elde edilen gelir, günümüzün yaratıcı gençliğine ilham vermeyi amaçlayan Whitney E. Houston Vakfı’na gidecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x