Yükleniyor...

Wilder World (WILD) Coin Nedir?

WILD coin, Wilder World isimli bir metaverse projesinin kripto parası olarak bilinmektedir.

Wilder World

WILD coin, Wilder World isimli bir metaverse projesinin kripto parası olarak bilinmektedir. Blockchain tabanlı bir oyun olma yolunda ilerleyen WILD, bu doğrultuda kripto para yatırım olanakları da sunmayan blockchain projesi olarak geliştirilmiştir. Wilder World’ün yerel tokenı WILD Coin’dir.

WILD Coin, topluluğa aittir ve hem sanatçılara hem de koleksiyonculara teşvikler ve ödüller vermektedir. Wilder World, merkezi sunucularda çalışmayan, Wilder World editoryal ekibi tarafından oluşturulmuş merkeziyetsiz bir sistemdir.

Wilder World üyelerinin küresel sanat ağı aracılığıyla favori NFT sanat eserlerini yaratmasına, keşfetmesine, toplamasına ve paylaşmasına olanak tanımaktadır. WILD coin projesi, piyasadaki ilk işlemlerine 2021 yılında başlamıştır. Wilder World, Ethereum ağı, Unreal Engine 5 ve ZERO protokolü üzerine kurulmuştur.

Platform, merkezi sunucularda çalışmayan ve topluluğu tarafından yönetilen bir platformdur. Ayrıca açık ve tamamen blok zinciri tabanlıdır. Platformda ücretsiz şekilde profil oluşturulabildiği için, platform kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır.

Wilder World projesinin temel amacı, WILD Token’a katkı sağlayan merkeziyetsiz uygulama sistemlerinin oluşturulmasına olanak tanıyan, yüksek kaliteli bir oyun sistemi kurmaktır. Dünyanın her yerinden dijital 3D sanatçıları, film, TV ve müzik yelpazesinden tasarım NFT’lerine kadar birleştirmekte hedefleri arasındadır.

WILD

WILD Coin avantajları şu şekildedir:

  • Gelişmeye devam eden oyun sektörü ile NFT sektöründe yatırımcılara olanaklar sunmaktadır.
  • NFT alanında işlem zemini sunmaktadır.
  • Proje, yenilikçi hizmetlere açıktır ve platformda ücretsiz profil oluşturulabilir.
  • Dünyanın her yerinden sayısız sanatçı ile iş birliği içerisindedir.
  • Farklı bir platform anlayışına sahiptir.

WILD Coin dezavantajları şöyledir:

  • Volatil bir yapıdadır.
  • Transfer işlemleri uzun sürebilir.
  • Doğrudan fiat para ile alım-satımı yapılamamaktadır.

WILD coin satın almak için belirli kripto para borsaları tercih edilebilmektedir. Bu borsaları şu şekilde sıralandırabiliriz: Uniswap, KuCoin, Gate.io, Bitfinex, MEXC, Bitmart, Bitget ve ZT. Bu borsalardan herhangi birisi aracılığıyla kullanıcıların WILD coin sahibi olması mümkündür.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner