Yükleniyor...

Ethereum Uzun Vadeli Fiyat Tahmini – 26 Kasım 2022

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin Ethereum'u da vurdu.

Vitalik Buterin Ethereum Yol Haritasini Guncelledi

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin Ethereum‘u da vurdu. Ethereum CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 3,5 değer kazandı.

Ethereum, şu sıralar 1,200 dolarda seyrediyor olsa da geçtiğimiz 2021 yılının bu dönemlerinde ralli yapıyordu. Ralli ile birlikte 5.000 doların kapını çalmış Ethereum şu sıralar yatırımcısına beklenen performansı veremiyor gibi gözüküyor.

Ethereum’un Yıllara Göre Fiyat Tahmini

Bitcoin, piyasaya sürüldüğü günden beri ekonomi ve finans çevrelerince oldukça ilgi duyulan bir konu oldu. Ardınan ortaya çıkan altcoinlerden ise en dikkat çekeni Ethereum oldu. Çok güçlü ve çalışkan bir ekibinin olması, hedeflerin tutturulması ve ekosistemin her geçen gün geliştirilmesi Ethereum’u bugünkü bilinen konumuna taşıdı.

Ethereum fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

eth fiyat
Ethereum’un yıllara göre taban ve tavan fiyat tahminler,

Şu anki görünüm ele alındığında Ethereum için yıl sonunda çok çok yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi Ethereum fiyatına da olumsuz yansıyor.

Ethereum için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 1,360 dolar iken minimum değer ise 1,256 dolarda. 2023’te ise bu durum 1,830 dolar iken maksimum 2,170 dolar. 2024’e baktığımızda 2,600 bin dolar ile 3,100 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. Ethereum ATH’sine (All Time High) ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2026 yılını işaret ediyor. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak Ethereum’un en yüksek biçilen değerinin 46 bin dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner