Yükleniyor...

Wink Nedir? WIN Coin

Wink, daha önce TRONBet olarak bilinen blokzincir üzerine inşa eidlmiş bir oyun platformudur.

Wink WIN

Wink, daha önce TRONBet olarak bilinen blokzincir üzerine inşa eidlmiş bir oyun platformudur. WIN Coin, platformun yerel token’ıdır.

Wink Nedir? Nasıl Çalışır?

Proje, kullanıcıların birden fazla blockchain ekosisteminde yer alarak çeşitli oyunlar oynayabilmesini sağlayan bir platform olarak tanımlanmaktadır. Wink, Tron ağı üzerine inşa edilmiş ilk merkeziyetsiz platformdur. Amacı, akıllı sözleşmelerin başarılı şekilde yönetilmesi için güvenli bilgi akışını sağlamaktır.

Wink, güvenilir fiyat verilerini DeFi platformlarına aktarmada çözümler geliştirmiştir. Platform, kullanıcılara mükemmel bir oyun deneyimi sunmaktadır. Ayrıca Wink, geliştiricilerin kullanıcı katılımını ve benimsemeyi teşvik eden yeni DApp’leri kolayca oluşturabilmeleri için de oluşturulmuştur. WINk ekosistemindeki ödemeler, tamamen şeffaf, geri alınmaz ve otomatiktir.

Wink projesi, TRON ekosisteminin de büyümesine katkı sağlamaktadır. Teknik açıklamalarına göre çeşitli sektörlerde güvenilir bir veri ekosistemi oluşturarak herhangi bir veriye kolayca erişilebilir hale getirmektedir. Wink ekibine göre kullanıcılar platformun çekirdeğidir. Kısacası kullanıcılar sadece oyuncu değil, aynı zamanda aktif topluluk üyeleridir.

Platforma bağlanan her bir DApp, kazançların bir kısmını RainDrop mekanizması aracılığıyla kullanıcılarla paylaşmaktadır. Kullanıcılar tarafından alınan miktar, kaç WIN’i stake etmeyi seçtikleri ile orantılı olarak çalışır. RainDrop, oyun oynayan kullanıcılara her gün ödeme yapar ve ödemeler TRX’te yer alır. Platformun yönetimine katılmak için WIN Coin’ler de gereklidir. Topluluk üyeleri olarak görülen kullanıcılar, platformun kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre büyümesini sağlamaktadır.

win coin

WIN Coin Nedir?

WIN Coin, Wink projesinin yerel token’ıdır. Ethereum değil, Tron ağı üzerinde çalışmaktadır. TRC-20 olarak kullanılan WIN Coin, birçok işlevsel özelliğe sahiptir. Güvenli veri sağlayan düğümler için ödüllendirme ve ağ ödemelerine dair kullanım durumları mevcuttur.

Genel kullanım alanlarına bakıldığında, node’ları teşvik etmek, ağ ödemeleri ve yönetişim bulunur.

Düğüm Teşvikleri (Node); güvenilir veriler sağlar. WIN Coinler ile ödüllendirilmektedir. Ağ ödemesi; güvenilir verileri istemek için WIN Coin’ler ile Node’lara ödeme yapılır. Yönetişim; WIN Coin’ler, TRON ağı üzerinde çalışan TRC-20 token’lardır. WIN Coin, geliştiriciler ve Node’ların katılımını teşvikte kullanılır.

WIN Coin Nasıl Ve Nereden Alınır?

WIN Coin, birçok büyük kripto para borsalarında listelenmektedir. Mevcut birçok kripto para borsası üzerinden işlem gören WIN Coin ile yatırımcılar alım satım işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedir.

Piyasa değeri ve işlem hacmi ile en büyük platformlarda listelenen WIN Coin için işlem yapılabilecek borsalardan bazılarına; Binance, Huobi Global, KuCoin, Poloniex örnek verilebilir.

WIN Coin satın almak isteyen yatırımcılar öncelikle, tercih ettikleri güvenilir kripto para borsasına üye olmalıdır. Uygulamalara giriş yapılır ve ücretsiz kayıt işlemleri tamamlanır. Ardından kimlik doğrulama ve aktivasyon işlemleri gerçekleştirilir. Alım satım sayfasından istenilen miktarda bakiye yüklenir ve USDT, USDD, USDC gibi çiftler ile alım yapılır. Satın alınan WIN Coin, güvenilir hesaplarda saklanabilir ya da işlemlerde kullanılabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner