Yükleniyor...

XRP, DOT, BNB ve LINK Fiyat Analizi: 13 Eylül 2020

İlk 10 kripto para biriminin yaşadığı düzeltme şimdilik durmuş gibi görünse de, analistler farklı farklı birçok görüş bildiriyor.

xrp dot bnb ve link fiyat analizi 13 eylul 2020

İlk 10 kripto para biriminin yaşadığı düzeltme şimdilik durmuş gibi görünse de, analistler farklı farklı birçok görüş bildiriyor. İlk 10 kripto paranın bazıları kırmızı, diğerleri yeşil bölgede olduğundan haftanın son günü ne yükseliş ne de düşüş yaşandı. En büyük kaybeden, oranı son son 24 saat içinde %5 oranında düşen Ethereum (ETH) oldu. ETH’yi ise %4.29 oranlık düşüşle Chainlink (LINK) izledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün aynı zamanda ilk 10’da çeşitli hareketlenmelere bağlı olarak farklılıklar yaşandı. Binance Coin (BNB), Chainlink’i (LINK) geçerek 5. sıraya yükseldi. Bununla beraber Polkadot da (DOT), 7. basamağa yerleşti.

XRP / USD

XRP, son 24 saatte %2.39 oranında değer kaybetti. Günlük zaman diliminde XRP, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) takip etmiyor. Kısa vadeli bir yükseliş eğilimini teyit eden 0,27-0,30 dolar alanında yüksek bir likidite yoğunluğu var. XRP şu anda 0.23 dolar seviyesinden işlem görüyor. Boğalar 0,24 seviyesini tutarsa, önümüzdeki hafta 0,2659 dolardan en yakın destek elde edilebilir.

DOT / USD

Polkadot (DOT) en hızlı büyüyen kripto paralardan birisi. DOT, son 24 saatte %18 oranında değer kazandı. Günlük grafikte Polkadot (DOT) desteği 3.70 dolardan geri çekti. Satış ticaret hacmi düşüyor, bu da büyümenin yakında gerçekleşeceği anlamına geliyor. Bu durumda, ayıların direnç gösterebileceği en yakın destek 6 dolarlık seviyedir. DOT, yazının yazıldığı sırada 4.88 dolardan işlem görüyordu.

BNB / USD

Binance Coin (BNB), listemizdeki en iyi kazanan. Yerel token’ın oranı son 7 günde %54, son 24 saatte ise %8.5 oranında artış yaşadı. Binance Coin (BNB) bir kopuş oluşturarak konsolidasyon aşamasından çıktı. Yükseliş eğilimi ana uzun vadeli senaryo olmaya devam etse de, kısa vadeli bir düzeltme beklenebilir. Göreceli Güç Endeksi göstergesi, yaklaşan bir düşüşü destekleyen aşırı alım bölgesinde zaten bulunuyor. Binance Coin, yazının yazıldığı sırada 30,20 dolardan işlem görüyordu.

LINK / USD

LINK, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaşadığı düşüşünün %38,2’lik düzeltmesi yaklaşırken daha yüksek dipler oluşturuyordu. Bununla birlikte, RSI, 60’lık bir yükseliş değerini gösteriyordu. LINK, direncini aşarsa, RSI’nın aşırı satım karşı girmesi ve 13.39 dolar seviyesinin yeniden test istenmesi olasıdır.

LINK, yazının yazıldığı sırada 11.97 dolar seviyesinden işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x