Anasayfa Analizler XRP, DOT, BNB ve LINK Fiyat Analizi: 13 Eylül 2020

XRP, DOT, BNB ve LINK Fiyat Analizi: 13 Eylül 2020

ABONE OL:google-news

İlk 10 kripto para biriminin yaşadığı düzeltme şimdilik durmuş gibi görünse de, analistler farklı farklı birçok görüş bildiriyor. İlk 10 kripto paranın bazıları kırmızı, diğerleri yeşil bölgede olduğundan haftanın son günü ne yükseliş ne de düşüş yaşandı. En büyük kaybeden, oranı son son 24 saat içinde %5 oranında düşen Ethereum (ETH) oldu. ETH’yi ise %4.29 oranlık düşüşle Chainlink (LINK) izledi.

Bugün aynı zamanda ilk 10’da çeşitli hareketlenmelere bağlı olarak farklılıklar yaşandı. Binance Coin (BNB), Chainlink’i (LINK) geçerek 5. sıraya yükseldi. Bununla beraber Polkadot da (DOT), 7. basamağa yerleşti.

XRP / USD

XRP, son 24 saatte %2.39 oranında değer kaybetti. Günlük zaman diliminde XRP, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) takip etmiyor. Kısa vadeli bir yükseliş eğilimini teyit eden 0,27-0,30 dolar alanında yüksek bir likidite yoğunluğu var. XRP şu anda 0.23 dolar seviyesinden işlem görüyor. Boğalar 0,24 seviyesini tutarsa, önümüzdeki hafta 0,2659 dolardan en yakın destek elde edilebilir.

DOT / USD

Polkadot (DOT) en hızlı büyüyen kripto paralardan birisi. DOT, son 24 saatte %18 oranında değer kazandı. Günlük grafikte Polkadot (DOT) desteği 3.70 dolardan geri çekti. Satış ticaret hacmi düşüyor, bu da büyümenin yakında gerçekleşeceği anlamına geliyor. Bu durumda, ayıların direnç gösterebileceği en yakın destek 6 dolarlık seviyedir. DOT, yazının yazıldığı sırada 4.88 dolardan işlem görüyordu.

BNB / USD

Binance Coin (BNB), listemizdeki en iyi kazanan. Yerel token’ın oranı son 7 günde %54, son 24 saatte ise %8.5 oranında artış yaşadı. Binance Coin (BNB) bir kopuş oluşturarak konsolidasyon aşamasından çıktı. Yükseliş eğilimi ana uzun vadeli senaryo olmaya devam etse de, kısa vadeli bir düzeltme beklenebilir. Göreceli Güç Endeksi göstergesi, yaklaşan bir düşüşü destekleyen aşırı alım bölgesinde zaten bulunuyor. Binance Coin, yazının yazıldığı sırada 30,20 dolardan işlem görüyordu.

LINK / USD

LINK, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaşadığı düşüşünün %38,2’lik düzeltmesi yaklaşırken daha yüksek dipler oluşturuyordu. Bununla birlikte, RSI, 60’lık bir yükseliş değerini gösteriyordu. LINK, direncini aşarsa, RSI’nın aşırı satım karşı girmesi ve 13.39 dolar seviyesinin yeniden test istenmesi olasıdır.

LINK, yazının yazıldığı sırada 11.97 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,779TakipçilerTakip Et
872AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar