XRP'nin Ağ Etkinlikleri Neden Takip Edilmeli? • Coinkolik
Yükleniyor...

XRP’nin Ağ Etkinlikleri Neden Takip Edilmeli?

Ripple yatırımcıları, metriğe göre artan oynaklıkla karşı karşıya kalabilir.

xrp

Ripple yatırımcıları, metriğe göre artan oynaklıkla karşı karşıya kalabilir.

Ağ etkinlikleri genellikle bir varlığın fiyatı ile güçlü şekilde ilişkilidir. Varlığın değerinin hızla artmasıyla birlikte, yatırımcılar, borsalarda satışlarla, ödemelerle, yeniden dağıtımla ve çeşitli nedenlerle fonlarını daha fazla hareket ettirme eğilimindedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Aynı durum XRP için de geçerlidir. Ağ etkinliği/Fiyat grafiğinde iki metrik arasındaki hareket sırasına net bir şekilde bakılabilir. Ağ etkinliği ne kadar yüksek olursa, ticaret çiftinde volatil hareketlerin olma şansı o kadar yüksek olur.

Santiment verilerine göre genellikle volatilite işareti olarak kabul edilen fiyat eylemi ve ağ etkinliği arasında önemli bir ayrışma olduğunu gösteren on-chain göstergeleri dikkat çekti.

Metrikler, piyasanın volatilite artışıyla karşılaşıp karşılaşmayacağının belirlenmesinde faydalı olsa da, bir varlığın şu ya da bu yönde hareket edip etmeyeceğini göstermediği için yön belirleyici bir gösterge olarak kabul edilemez. Fakat Santiment’in belirttiği gibi “Tarihsel olarak, bu farklılıklar kaçınılmaz olarak fiyat artışlarına yol açabilir.”

santimet veri

Ripple şu anda fiyatını olumlu, olumsuz yönde etkileyebilecek veya etkilemeyebilecek çeşitli olaylardan geçiyor. SEC’in şirkete karşı eylemlerinden bu yana, değeri üçe katlandı, bu hem Ripple topluluğu hem de genel olarak kripto para topluluğu için olumlu bir işaret.

Yazının yazıldığı sırada XRP, 1-1,20 dolar aralığında sürekli konsolidasyonla 1 dolardan işlem görüyor. Ağ etkinliği şu anda ortalama 52.000 aktif adreste bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x