Yükleniyor...

Yapay zeka furyası: Bu coin’lere dikkat!

Trend Avcıları, dördüncü bölümde yapay zeka furyasını ve öne çıkabilecek 5 yapay zeka coin'ini değerlendirdi.

Trend Avcıları, dördüncü bölümde yapay zeka furyasını ve öne çıkabilecek 5 yapay zeka coin’ini değerlendirdi.

Kripto para piyasası hareketliliğini sürdürürken, yeni trendler ön plana çıkmaya devam ediyor. Son dönemde, airdrop’lar ve yapay zeka kripto sektöründe önemli bir yer edindi. Airdrop furyası birçok yeni kripto projesine popülerlik kazandırdı. OpenAI’nin Sora adlı yapay zeka girişimi ise yapay zeka odaklı kripto projelerini hareketlendirdi.

Coinkolik’in YouTube’daki programı Trend Avcıları, dördüncü bölümde yapay zeka furyasını değerlendirdi. Trend Avcıları, yapay zeka furyasının nasıl başladığını ve nereye evrileceğini irdeledi.

Trend Avcıları, yapay zeka furyasının 2024’e damga vuracağını belirtti ve bu yıl öne çıkacak 5 yapay zeka coin’ini inceledi.

Trend Avcıları’nın yapay zeka trendi kapsamında ele aldığı 5 kripto para ise şu şekilde; Render Network (RNDR), Oraichain (ORAI), Commune AI (COMAI), AIT Protocol (AIT) ve Bittensor (TAO)

2024’te dikkatleri üzerine çekecek 5 yapay zeka coin’ini işleyen Trend Avcıları’nın dördüncü bölümünü izlemek için tıklayınız: Trend Avcıları Bölüm 4

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner