Yükleniyor...

Yapay zeka ile 30 saniyede web sitesi oluşturun: Durable nedir?

Yapay zeka ile saniyeler içerisinde kendi web sitenizi oluşturmak ister misiniz?

yapay zeka sepeti

Yapay zeka ile saniyeler içerisinde kendi web sitenizi oluşturmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise Durable yapay zeka uygulamasıyla tanışmanın vakti geldi.

Durable nedir?

Durable AI, web sitesi oluşturmak için geliştirilmiş bir yapay zeka uygulamasıdır. Özellikle kendi web sitesini kurmak ve e-ticarete adım atmak isteyenlerin yardımına yetişen bu yapay zeka uygulaması, saniyeler içerisinde profesyonel düzeyde tasarımlar inşa eder.

yapay zeka ile

Bunun yanı sıra, web sitesini logolar, fotoğraflar, özel nesneler ve çok daha fazlasıyla düzenleyerek geliştirebilirsiniz.

Durable, CRM araçlarını da hizmete sunarken faturalama ve promosyonel içerik oluşturma gibi pek çok özelliği de kullanıcıların hizmetine sunar.

Durabile AI, 30 günlük bir ücretsiz deneme verir. Kullanıma devam etmek isterseniz de aylık 15 dolardan başlayan planlardan birini seçebilirsiniz.

Durable AI nasıl kullanılır?

Durable AI’ın temel özelliklerini keşfettiğimize göre, yapay zeka ile web sitesi oluşturmak için uygulamanın nasıl kullanıldığına göz atalım…

  1. Durable web sitesine gidin.
  2. “Get started” butonuna tıklayın.
  3. İşletmenizin adını, konumunu ve türünü girerek ihtiyaçlarınıza uyarlanmış bir web sitesi oluşturun. Uygulama, hedef kitlenize uygun bir tasarım düzenlemesi yapacaktır.
  4. Marka kimliğinizi yansıtan, kişiselleştirilmiş bir web sitesi oluşturmak için düzeni, renkleri, yazı tiplerini ve resimleri değiştirebilirsiniz.
  5. Gerekirse web sitenize kolayca ek sayfalar ekleyebilirsiniz.
  6. Durable AI, daha önce sağladığınız bilgilere dayanarak web siteniz için önceden yazılmış içerikler oluşturur.
  7. Resimler ve simgeler ekleyin.
  8. Uygulama, her sayfa için otomatik olarak SEO dostu içerik ve meta etiketler oluşturur. Bununla birlikte, ilgili anahtar kelimeler ekleyerek ve ilgi çekici meta açıklamaları yazarak web sitenizi daha da optimize edebilirsiniz.
  9. Önizleme yapın ve siteyi yayına alın.
  10. Web siteniz yayına girdikten sonra Durable AI, site performansını izleyebilmeniz için yerleşik analiz araçları sağlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner