Yükleniyor...

Yeniden markalaşma yükselişe sürükledi: Yüzde 50 kapıda!

Binance'in Virtua'nın (TVK) Vanar adıyla yeniden markalaşmasını desteklemesiyle projeyi yukarı yönlü etkiledi Kripto piyasasının boğa beklentileriyle hareketli geçtiği bugünlerde, projelerin girişimleri dikkatleri üzerine çekiyor.

Virtua TVK

Binance’in Virtua’nın (TVK) Vanar adıyla yeniden markalaşmasını desteklemesiyle projeyi yukarı yönlü etkiledi

Kripto piyasasının boğa beklentileriyle hareketli geçtiği bugünlerde, projelerin girişimleri dikkatleri üzerine çekiyor. Kripto projeleri, boğa beklentisinden faydalanarak çeşitli girişimlerde bulunmaya başladı.

Binance’in Launchpool projelerinden birisi olan Merit Circle, BEAM adıyla yeniden markalaştıktan sonra yüzde 50’ye yakın bir yükselişe ev sahipliği yaptı. Bir başka yeniden markalaşma ise Virtua’dan geldi. Binance, Virtua’nın Vanar adıyla yeniden markalaşmasını destekleyeceğini duyurdu. Virtua, Merit Circle gibi yükseliş yaşama potansiyeli taşıyor.

Virtua (TVK) gücü arkasına aldı

Metaverse projesi Virtua (TVK), katman-1 blokzinciri çıkaracağını ve yeniden markalaşacağını duyurdu. Virtua, katman-1 blokzincirini ön plana çıkarmak ve metaverse yapısını güçlendirmek amacıyla Vanar (VANARY) adıyla yeniden markalaşacak. Gün içerisinde Binance, Virtua’nın yeniden markalaşmasını destekleyeceğini duyurdu.

Binance duyurusuyla harekete geçen TVK, 0,048 dolardan 0,054 dolara yükseliş yaşadı. Yüzde 15’e yakın bir artışa tanıklık eden TVK, potansiyel yükselişin çanlarını çaldı.

TVK, yeniden markalaşma ve blokzincir girişimleriyle yüzde 50’ye yakın bir yükselişe göz kırpıyor. Potansiyel bu yükseliş, Merit Circle ile ilişkilendirilebilir. Merit Circle, Beam (BEAM) adıyla yeniden markalaşmış ve kısa sürede yüzde 50’lik yükseliş yaşamıştı.

60 milyon dolar piyasa değerine sahip olan TVK, piyasanın da pozitif kalmasıyla yükselişini sürdürebilir.

Virtua (TVK) grafik analiz

Binance duyurusuna göre Virtua, 27 Kasım tarihinden sonra Vanar adıyla yeniden listelenecek. Projenin token’ı ise VANARY olacak. Ayrıca Virtua, daha hızlı bir blokzincir oluşturmayı hedefliyor.

Güçlü argümanları arkasına alan TVK, piyasanın pozitif kaldıkça ve 0,5162 dolar üzerinde kalmasıyla yükselişini sürdürebilir. TVK, 0,05509 dolar direnç noktasına kadar güçlü bir yükseliş yaşayabilir. Bu direnç noktasının kırılması ise TVK fiyatını 0,05782 dolara itebilir. 0,05782 dolar önemli bir direnç noktası olarak öne çıkıyor. 0,05782 doların kırılımı ise 0,06529 dolar direncine keskin bir yükselişi tetikleyebilir. TVK’nın 0,06529 dolardaki majör direnci kırması, fiyatı 0,08407 dolara itebilir.

Bu yükseliş, potansiyelli bir konumda. Binance’in desteği, yeni girişimler ve projenin sosyal aktivitelerindeki artış önemli etmenler olarak dikkat çekiyor.

Diğer taraftan TVK, piyasanın negatife dönmesiyle düşüş yaşayabilir. Halihazırda 0,020 dolar seviyelerinden 0,051 dolar bölgesine gelen TVK satış baskısıyla karşılaşması halinde destek noktalarını test edebilir. Yakın destek olarak 0,04660 dolar ön plana çıkarken, beraberinde 0,04313 dolar geliyor. Bu iki destek noktasının da kaybedilmesi halinde TVK, 0,03410 dolarda yer alan majör destek noktasına kadar geri çekilme yaşayabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner