Yükleniyor...

Yuga Labs, NFT Saldırısına Uğrayabilir

Popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki şirket Yuga Labs, yakın zamanda bir saldırı beklediklerini açıkladı.

yuga labs nft saldirisina ugrayabilir

Popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki şirket Yuga Labs, yakın zamanda bir saldırı beklediklerini açıkladı.

Yuga Labs, Kullanıcılarını NFT Saldırısına Karşı Uyardı

Kripto para ekosisteminin önemli bir alanı olan NFT‘ler, her geçen gün birçok kişi tarafından ilgiyle karşılanıyor. Ancak bununla birlikte NFT sektörü güvenlik sorunlarıyla da gündeme geliyor.

yuga labs nft saldirisina ugrayabilir

 Yuga Labs, kısa bir süre önce Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yaptı. Güvenlik ekiplerinin NFT topluluğunu hedef alan bir tehdit grubu tespit ettiğini açıklayan şirket, yakında tehlikeli sosyal medya hesaplarının birden fazla topluluğu hedef alan koordineli bir saldırı başlatabileceğini, NFT’lerin tehlikede olabileceğini bildirdi. Yuga Labs, takipçilerine “Lütfen dikkatli olun ve güvende kalın” çağrısı yaptı.

Geçtiğimiz gün Yuga Labs, metaverse projesi Otherside için projenin vizyonu, geleceği ve etiğiyle ilgili bir belge yayınladığını duyurmuştu. Şirket, metaverse platformunu geliştirmek Litepaper’ı bir basamak taşı olarak gördüğünü dile getirmişti.

Ayrıca hatırlatacak olursak, geçen yıl, kullanılması halinde sınırsız Bored Ape yaratabilecek bir kod vardı. Yuga Labs, bununla alakalı ilk açıklamasından bir yıl sonra, kodu iptal ettiğini açıklamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner