Yükleniyor...
Sponsored

Yüzüklerin Efendisi Serisi NFT Haline Geliyor

Warner Bros, yapımcısı olduğu Yüzüklerin Efendisi serisini NFT haline getirerek yeni bir Web3 deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Yuzuklerin Efendisi Serisi NFT Haline Geliyor

Warner Bros, yapımcısı olduğu Yüzüklerin Efendisi serisini NFT haline getirerek yeni bir Web3 deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yapımcı ve yayıncı Warner Bros, popüler seriyi NFT haline getirmek için Eluvio ile ortaklık kurdu. Film sektörünün öncülerinden olan şirket, sinema sektöründe bir ilke imza attı. Yeni projesi Web3 sinema ile yayın hayatına başladı. Eluvio ile ortaklaşa lansman yapan yapımcı şirket, Yüzüklerin Efendisi serisinin ilk ürününü NFT olarak çıkardı.

Warner Bros, NFT ve Web3 Alanında Yoğun Mesai Harcıyor

Şirketin çıkardığı yeni projede Web3 film deneyimi, hayranların etkileşim kurması ve daha fazla heyecan yaratması açısından Web3 multimedya deneyimi sunuyor. Multimedya NFT ürünleri kapsamında türünün ilk çalışması olan proje, topluluk tarafından yoğun ilgi gördü.

Multimedya NFT olarak sunulan ilk ürün, Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği yayına girdi. Bu filmle birlikte, Web3 alanında sürülen ilk büyük stüdyo filmi oldu.

Yapılan açıklamaya göre, 4K kalitede piyasaya sürülen film birbirinden farklı özellikler içeriyor. Kullanıcılara sunulacak deneyimler arasında, özel etkinlikler, etkileşim temalı navigasyon, keşfedilebilir resim galerileri, ve keşfedilebilir gizli AR koleksiyonları da yer alıyor.

Yapılan ortaklık neticesinde, Eluvio Content Blockchain projeye yüksek performanslı bir altyapı oluşturacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Eluvio CEO’su, şunları söyledi;

“Yüzüklerin Efendisi hayranları artık onları şaşırtacak ve memnun edecek destansı bir canlı medya deneyimi edinebilir. Ayrıca, katılabilir ve takas edebilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x