Yükleniyor...

ZetaChain (ZETA) dikkatleri üzerine çekti: Keskin yükseliş!

Kripto piyasasının en yeni oyuncularından ZetaChain (ZETA), son üç günde yüzde 75'in üzerinde değer kazandı.

zetachain zeta yükseliş

Kripto piyasasının en yeni oyuncularından ZetaChain (ZETA), son üç günde yüzde 75’in üzerinde değer kazandı.

Hızlı ve güvenli blokzincir yapısı sunmayı amaçlayan ZetaChain (ZETA), lansman sonrası yaşadığı düşüş trendine son verdi. ZETA, son üç günde yüzde 75’in üzerinde yükseliş gerçekleştirdi. Boğaların iştahını artıran ZETA, 2 doların üzerinde işlem görüyor.

ZETA, lansman sonrası satış baskısının artması ve oluşan FUD’lar (kötü yorumlar) nedeniyle düşüşe geçmişti. ZETA’nın düşüşü 1,13 dolara kadar sürdü. Bu noktadan dönüş yapan ZETA, gün içerisinde 2,43 doları test etti.

ZetaChain (ZETA) boğaların radarında: Yüzde 75’lik yükseliş!

ZetaChain (ZETA), yeni nesil blokzincir projesi olarak ön plana çıktı. ZetaChain, blokzincirler arasındaki akıllı sözleşmelerin ve veri aktarımının sağlanmasına katkı sağlayan yapısıyla popülerlik elde etti. Hızlı bir şekilde büyüyen ZetaChain, yerel token’ı ZETA’nın lansmanını da başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

ZETA, kripto piyasasına giriş yaptıktan sonra hızlı bir şekilde yükselse de daha sonra keskin bir düşüş yaşadı. ZETA’nın lansman sırasındaki düşüşü yüzde 42 oranında gerçekleşti. Bu düşüş, ZETA tarafında FUD’lara (kötü yorumlar) yol açtı.

Bitcoin’in (BTC) yükselişe geçmesiyle birlikte ZETA tarafında da hareketlilik ortaya çıktı. ZETA, son üç günde yüzde 78’lik yükselişe ev sahipliği yaptı. Peki ZETA yükselişi devam edecek mi?

ZETA grafik analiz

ZETA, 2,37 dolar bölgesinde yer alan majör direnç noktasına yaklaştı. ZETA, bu bölgeyi kırması halinde ATH (en yüksek fiyat seviyesi) tazeleyebilir.

ZETA için yükseliş beklentisinde 2,5 dolar ve 2,80 dolar önemli direnç noktaları olarak çalışabilir. Popüler kripto para biriminin ana direnç noktası ise 3 dolar olabilir. Diğer taraftan ZETA, düşüşe geçmesi halinde 2,125 dolar desteğini test edebilir. Bu destek noktasının kırılması halinde fiyat 1,765 dolara düşebilir. ZETA’nın sonraki destek noktaları ise 1,65 dolar ve 1,4575 dolar olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner