Yükleniyor...

Ethereum (ETH) 2600 doları aştı: Gözler Lido DAO’da (LDO)

Ethereum blokzincirinin önemli projelerinden Lido DAO (LDO) boğa koşusuna ön hazırlık yapıyor.

NRC20 NFP

Ethereum blokzincirinin önemli projelerinden Lido DAO (LDO) boğa koşusuna ön hazırlık yapıyor.

Ethereum blokzinciri üzerinde faaliyet gösteren Lido DAO (LDO), Ether’in kritik bir eşiği aşmasıyla yukarı yönlü hareket yaptı. Genellike ETH’deki fiyat hareketiyle paralel ilerleyen LDO son yükselişiyle dikkatlerden kaçmadı. Özellikle de spot Ether borsa yatırım fonuna (ETF) dair gelişmeler, LDO’ya yeni yatırımcılar katttı.

Ethereum spot ETF’i ile ateşi yakabilir!

Spot BTC ETF onayının geldiği süreçlerde büyük bir artış yaşayan Bitcoin (BTC), bu gelişmenin ne kadar kritik bir öneme sahip olduğunu ortaya koymuştu. Günümüze bakıldığında ise aynı coşku Ethereum (ETH) yaşanmaya başlıyor. Birçok şirket ETH spot ETF başvurusunda bulunuyor ya da mevcut başvurularını güncelliyor.

Spot ETH ETF’ina dair gelebilecek olumlu gelişmeler ise doğal olarak LDO’ya yarayacaktır. Altcoin’lerin lider ismiyle paralel bir fiyat hareketi sergileyen LDO, spot ETH’a dair pozitif haberlerin ışığında ATH’ye doğru gidebilir. Haberin yazımı itibarıyla 3,102 dolardan el değiştiren LDO böyle bir senaryoda sırasıyla 3,323 – 3,61 ve 4,03 doları test etmek isteyecektir. Aynı zamanda ATH seviyesindeki 4,032 kırılımı yeni bir boğa koşusunu tetikleyebilir.

Ekran Resmi 2024 02 13 10.42.49

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner