Yükleniyor...

BRC-20 rüzgarı dinmek bilmiyor: Bitcoin’den güç buldu!

Bitcoin'in (BTC) sert yükselişi eşliğinde harekete koyulan Ordi (ORDI) ve Sats (SATS), BRC-20 furyası için umut vermeye devam ediyor.

btc yükseliş tahmini

Bitcoin‘in (BTC) sert yükselişi eşliğinde harekete koyulan Ordi (ORDI) ve Sats (SATS), BRC-20 furyası için umut vermeye devam ediyor.

Bitcoin‘in (BTC) 50.000 dolara yükselişiyle birlikte gaza basan altcoin’lerde en çok dikkat çeken isimler Ordi (ORDI) ve Sats (SATS) oldu. BRC-20’lerin popüler isimleri, BTC dominasyonundaki artışına rağmen değer kazanmayı başardı. Son 24 saatte yüzde 13,81 artış kaydeden ORDI “En Çok Kazananlar” listesinde ilk sırada, yüzde 8,44’lük artış kaydeden SATS ise dördüncü sırada yer aldı.

Ekran Resmi 2024 02 13 09.18.34

Trendler listesinde bir şekilde yer ediniyor!

2023’ün son çeyreğini sallayan BRC-20 furyası, zaman zaman talep göremese de bir şekilde piyasada kendisini gösterdi. Yeni trend ve projelerin piyasaya sürülmesine rağmen neredeyse hiçbir şekilde unutulmayan BRC-20’ler, bünyesindeki popüler coin’lerin sert yükselişiyle gündeme oturdu. Özellikle de ORDI ve SATS’ın fiyat yapısı, BRC-20 tutkunlarının ilgisini çekti.

Zaman zaman SRC20 ve DRC20 gibi akımlar adından söz ettirmiş olsa da bu tarafta kalıcılık sağlayabilen sadece BRC-20’ler oldu. Güncel durum itibarıyla hem teknik hem de temel analiz açısından pek çok altcoin’i geride bırakan ORDI ve SATS, yükseliş yönlü fiyatladığı sürece BRC-20 rüzgarını sürdürecek gibi görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner