Yükleniyor...

Sats’tan (SATS) etkileyici performans: Her şeye rağmen ayakta!

BRC-20 furyasının arka planda kalması ve Bitcoin'deki (BTC) düşüşe rağmen değer kazanmayı başaran SATS (1000SATS) büyük bir takdir topladı.

yükselen grafik 3

BRC-20 furyasının arka planda kalması ve Bitcoindeki (BTC) düşüşe rağmen değer kazanmayı başaran SATS (1000SATS) büyük bir takdir topladı.

Bir süredir konuşulmayan BRC-20’ler, SATS’ın (1000SATS) yükselişi eşliğinde kendisini hatırlattı. BRC-20 furyasının gücünü kaybetmesi ve BTC’de dün gece itibarıyla yaşanan keskin düşüşe karşın SATS’ın yükselişi dikkatlerden kaçmadı. Altcoin piyasasının genelinde yüzde 5’i aşkın düşüşler gözlemlenirken SATS’ın yüzde 6,18’lik artışı, diğer BRC-20’lere adeta bir ders niteliğinde oldu. Bunlara ek olarak, popüler BRC-20 standardı “En Çok Yükselenler” listesinde zirveye oturdu.

Ekran Resmi 2024 02 01 09.45.08

BRC-20’lerin eski halinden eser yok!

İlk olarak BRC-20’lerin lideri Ordinin (ORDI) kayda değer yükselişi bu alanda bir trend başlatmıştı. Daha sonrasında ise SATS, Multibit (MUBI) ve Trac’in (TRAC) boy göstermesi, altcoin piyasasını bir nevi esir almıştı. Bu gerçeğin farkına varan popüler kripto para borsaları ise BRC-20 standardına ait pek çok projeyi listelemeye başlamıştı. Arka arkaya gelen listeleme haberleri ise BRC-20’lere patlama yaptıran en büyük unsur olmuştu.

Daha sonrasında çeşitli trendlerin belirmesi ve yeni projelerin piyasaya sürülmesi, BRC-20’leri adeta baltaladı. Kripto yatırımcıları taze altcoin’lerdeki yükselişleri gördükçe BRC-20’lerden uzaklaşmaya başladı. Yalnızca fiyat açısından değil, temel analiz anlamında da büyük bir kayıp yaşayan BRC-20’ler, ara ara gösterdiği zayıf yükselişlerle kendisini hatırlatmaya devam edecek gibi duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner