Yükleniyor...

AltLayer (ALT) günün kaybedeni: Büyük düşüş!

Celestia (TIA) stake edenlere henüz airdrop gerçekleştirmediği iddia edilen AltLayer (ALT) son 24 saatte yüzde 20'ye yakın düşüş yaşadı.

altlayer düşüş grafik

Celestia (TIA) stake edenlere henüz airdrop gerçekleştirmediği iddia edilen AltLayer (ALT) son 24 saatte yüzde 20’ye yakın düşüş yaşadı.

Kripto para piyasası, Şubat ayına oldukça sancılı bir başlangıç yaptı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), geçtiğimiz gün 43 bin 500 dolar civarında işlem görürken, gün içerisinde 42 bin dolara geriledi. BTC’nin düşüşü, altcoin’leri de etkiledi.

Celsius’un nakit elde etmek amacıyla borsalara BTC ve ETH gönderdiği haberi, kripto piyasasına damga vurdu. Celsius, FTX ve ABD’nin faiz politikası kripto piyasasının düşüşüne yol açtı.

Günün en çok değer kaybeden kripto para birimlerinden birisi de AltLayer (ALT) oldu. ALT, son 24 saatte yüzde 20’ye yakın düşüş kaydetti.

AltLayer (ALT) toparlanabilir mi?

Son günlerin popüler kripto para projesi AltLayer (ALT), yaşadığı düşüş ile günün en çok değer kaybeden kripto parları arasında (ilk 300) yer alıyor.

AltLayer, büyük bir airdrop gerçekleştirerek arkasında topluluk oluşturmayı başardı. Kripto yatırımcıları, restake (yeniden stake) özellikli AltLayer’a yoğun ilgi gösterdi.

AltLayer, Celestia (TIA) stake eden kullanıcılara henüz airdrop dağıtımını gerçekleştirmediği iddiasıyla eleştirilerin hedefinde. Piyasaya sürüldüğünden bu yana eleştirilmesine rağmen birçok yatırımcı ALT’ın gelecek vadettiğini düşünüyor.

altlayer grafik analiz

ALT grafiğine bakıldığında, fiyatın önemli destek noktalarından 0,32750 dolardan döndüğü görülüyor.

Popüler kripto para, son birkaç gündür gerçekleştirdiği düşüşünü 0,32750 dolar desteğinde tamamlamış olabilir. ALT, destek noktasından aldığı güçle 0,364 dolara kadar yükseliş gerçekleştirebilir. Bu bölgedeki direnç noktasının kırılması halinde ALT yükselişi şiddetlenebilir. ALT, 0,393 dolarda yer alan ara direnç ve 0,40 dolarda yer alan majör direnç noktalarını hedef alabilir.

Diğer taraftan ALT, 0,3275 dolar desteğini kaybetmesi halinde 0,31250 dolara kadar düşüş gerçekleştirebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner