Yükleniyor...

Сardano’nun AdaSwap’ı Açık Testnet’te Yayınlanıyor

Cardano (ADA) DeFi ekosistemi için çok önemli bir altyapı hizmeti olan AdaSwap, Web3 meraklılarını hizmeti test etmeye davet ediyor.

adaswap

Cardano (ADA) DeFi ekosistemi için çok önemli bir altyapı hizmeti olan AdaSwap, Web3 meraklılarını hizmeti test etmeye davet ediyor.

Cardano (ADA) üzerinde merkeziyetsiz finans uygulamaları oluşturmaya yönelik platform AdaSwap’ın test ağı lansmanı, PoS ağındaki Web3 işletmeleri için yeni fırsatların kilidini açmaya hazırlanıyor. AdaSwap tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, araçlar artık herkese açık testnet’te mevcut. Protokol, Cardano (ADA) ekosisteminin ilk merkeziyetsiz kripto para borsalarından (DEX’ler) birini destekliyor.

AdaSwap aynı zamanda Cardano (ADA) blok zinciri için Layer 2 çözüm olan Milkomeda’nın üzerine inşa edilmiş ilk merkeziyetsiz uygulama ekosistemidir. Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan AdaSwap CEO’su Itai Levi, şu ifadeleri kullandı:

“Milkomeda üzerinde devreye sokma Adaswap’ın hızlı bir şekilde devreye alınmasına ve Cardano için DEX yerel varlıklarımıza yıldırım hızında kullanılabilirlik getirmesine olanak sağladı. Topluluğumuzun bu yeni fırsatları keşfetmesini ve Cardano DeFi ekosistemine yeni bir likidite dalgası getirmesini bekliyoruz. Ayrıca Milkomeda’nın sunacağı blok zinciri birlikte çalışabilirlik avantajlarını da sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner