Yükleniyor...

Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu’ndan Uyarı

Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC), KuCoin de dahil olmak üzere kayıtlı olmayan kripto platform kullanıcılarına yönelik başka bir tüketici uyarısı yayınladı.

Ontario Menkul Kiymetler Komisyonundan Uyari

Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC), KuCoin de dahil olmak üzere kayıtlı olmayan kripto platform kullanıcılarına yönelik başka bir tüketici uyarısı yayınladı.

Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC), bir dizi kripto firmasını Kanada eyaletinde anlaşma yapmak için kayıtlı olmadıkları için çağıran başka bir tüketici uyarısı yayınladı.

Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu KuCoin’e Karşı Uyardı

OSC, bu ayın başlarında KuCoin‘i kayıtsız bir varlık olarak da adlandıran benzer bir uyarı yayınladı. Yeni uyarı, çoğu kripto işletmesi olan 13 firmayı Ontario’daki menkul kıymetlerde işlem yapmak veya danışmanlık yapmak üzere kayıtlı olmayan şirketler olarak tanımlıyor. Listedeki firmalardan biri KuCoin’in yan firmasının olması kullanıcıların dikkatinden kaçmadı.

KuCoin davası, düzenleyicilerin, alım satım yapılan varlıkların menkul kıymet olup olmadığına bakılmaksızın, saklama borsalarını menkul kıymetler borsası olarak ele alma konusundaki 2021 kararının ardından daha geniş bir kripto baskısının parçası olarak geldi. O zamandan beri OSC, kayıt dışı platformların peşine düşmüştü.

KuCoin fırtınayı atlatırken, KuCoin CEO’su Johnny Lyu, şirketin para çekme işlemlerini durdurabileceğini öne süren söylentilerini defetmeye çalıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner