Yükleniyor...

Bitbank, ETHW’yi Listeleme Konusunda Kararsız

Japon kripto para borsası Bitbank, Ethereum PoW (ETHW) listelenmesiyle ilgili henüz bir karar vermediğini açıkladı.

Bitbank ETHWyi Listeleme Konusunda Kararsiz

Japon kripto para borsası Bitbank, Ethereum PoW (ETHW) listelenmesiyle ilgili henüz bir karar vermediğini açıkladı.

Ağustos ayının başlarında, kripto madencileri yaklaşan Merge öncesi alternatif Proof of Work Ethereum’u ortaya çıkardı. ETHW tokeni başlangıçta biraz hacim kazanmayı başardı ve Poloniex, ilk destek veren borsalardan birisi oldu. BitMEX de PoW coin için bir vadeli işlem sözleşmesi başlattı. Bitbank ise listeleme konusunda karar verebilmiş değil.

Bitbank, ETHW ile İlgili Düzenleyici Netlik Arıyor

Şirket, Ethereum PoW (ETHW) listelenmesiyle ilgili henüz bir karar vermedi. Coin’i listeleyip listelemeyeceğine karar vermeden önce potansiyel düzenleyici risklerin değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyor.

Ağustos ayının başlarında çok fazla ilgi uyandırmasına rağmen, PoW destekli tokenin değeri, Merge olayının başlangıcında düştü. ETHW, CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre şu anda 50,56 dolardan işlem görüyor. ETHW coin’inin henüz piyasaya sürülmediğini de belirtmekte fayda var.

Ayrıca, Ethereum PoW, yakın zamanda bir güncelleme aldı ve koruma konusunda önemli bir adım attı. Bu adımla, kötü niyetli kişilerin replay saldırısıyla testnet işlemlerini kullanarak fon çalmasından korunması hedefleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner