Yükleniyor...

1.500 TL Değerinde Kripto Para Hediyeli Tahmin Yarışması Başladı!

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu sponsorluğunda düzenlediğimiz yarışma ile 1.

Paribu Kripto Para Hediyeli Yarışma

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu sponsorluğunda düzenlediğimiz yarışma ile 1.500 TL değerindeki, haftanın en iyi performans gösteren kripto parası, yapılacak çekilişle 10 kişiye eşit olarak dağıtılacaktır.

Twitter hesabımız üzerinden düzenlediğimiz yarışmada katılımcılardan, “Paribu’da 25 Mayıs 20201 Haziran 2020 haftasında en iyi performans gösteren kripto para sizce hangisi olacak?” sorusuna yanıt bekliyoruz.

Yarışmada aşağıdaki kurallar geçerlidir:

 1. Katılımcıların bu kuralları okuduğu ve onayladığı kabul edilmektedir.
 2. Kurallara uygun olmayan katılımlar ve tahminler geçersiz sayılacaktır. 
 3. Yarışmaya katılabilmek için Twitter’da @ParibuCom ve @Coinkolik hesaplarının takip edilmesi gerekmektedir.
 4. Katılımcıların yarışma tweet’ini beğenmeleri gerekmektedir.
 5. Katılımcıların yarışma tweet’ini retweet (RT) etmeleri gerekmektedir.
 6. Yarışmada Paribu’da yer alan kripto paraların 25 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 10:00 ile 1 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 10:00‘daki fiyat bazlı değişim yüzdesi baz alınacaktır.
 7. Yarışmaya son katılım tarihi 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü, saat 23:59’dur. Bu tarihten sonraki katılımlar kabul edilmeyecektir.
 8. Piyasanın tamamında yükseliş olması durumunda yüzdesel olarak fiyatı en çok yükselen kripto para kazanan kripto para olacaktır.
 9. Piyasada düşüş olması durumunda yüzdesel olarak fiyatı en az düşen kripto para kazanan kripto para olacaktır.
 10. Yarışmanın sonucunda toplam ödül miktarı olan 1.500 TL değerindeki haftanın en iyi performans gösteren kripto parası, yapılacak çekilişle 10 kişiye eşit olarak dağıtılacaktır.
 11. Katılımcıların Paribu hesabı olması gerekmektedir. Ödül kapsamında hak kazanılan haftanın kripto parası miktarı yalnızca Paribu hesaplarına gönderilecektir.
 12. Sahte/yapay katılımların önüne geçmek adına Twitter profillerinde yer alan Twitter’a katılım tarihi özellikle kontrol edilecektir. Twitter’a katılım tarihi yarışmanın duyurulduğu gün ve sonrası olan hesapların yarışmaya katılımları kabul edilmeyecektir.
 13. Her bir hesabın tek bir yanıt verme hakkı vardır. Yarışma süresince birden fazla yanıt veren hesabın katılımı geçersiz sayılacaktır. Bu süreçte birden fazla yanıt verip, sonradan silenlerin katılımı geçersiz sayılacaktır.
 14. Yarışma sorusunun doğru cevabı 1 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 10:00‘da açıklanacak olup, çekiliş 1 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 21:00’da çekiliş esnasında çekilmiş video ile yayınlanacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner