Anasayfa Bitcoin (BTC) 1 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Ödüllü Oyun!

1 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Ödüllü Oyun!

Bitcoin’e yatırım yapma konusunda çok geç kaldığınızı düşünüyorsanız, 2019’da Bitcoin milyoneri olmanız için bir fırsatınız var. Satoshi’s Treasure adlı yepyeni bir avcılık oyunu ile Bitcoin milyoneri olabilirsiniz. Avcı olup oyun içindeki ipuçlarını kullanarak anahtarları toplayanlara toplam 1 milyon dolar değerinde Bitcoin hediye edilecek.

Satoshi’s Treasure

Oyunda bilmecelerden matematik problemlerine kadar değişen Bitcoin zenginliklerine dair ipuçları, internete ve hatta gerçek dünyadaki birçok yere dağıtılmış durumda. Tek yapmanız gereken ipuçlarını kullanarak ve bulmacaları çözerek anahtarları toplamak.

Oyun tek olarak veya grup olarak oynanabiliyor. Oyunun geliştiricileri kazanma konusunda ciddi olanların oyunu grup halinde oynamalarını tavsiye ediyor.

Oyun kapsamında dağıtılacak olan 1 milyon dolar değerindeki Bitcoin, 1.000 cüzdana dağıtılmış. Cüzdanların kilidini açmak için en az 400 anahtarın toplanması gerekiyor. Bunu yapmak için ise oyunu sıkı bir şekilde takip etmelisiniz.

Şimdiye kadar The Jade Key, The Bismuth Key ve Mamoru’s Key olmak üzere üç tane anahtarın kazanılabileceğin görevler paylaşılmış durumda. Oyunun sitesinden bu görevlerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Satoshi’s Treasure’ı oynayarak Bitcoin kazanma fırsatınızı artırmak için öncelikle e-mail ve telefon bilgisi ile abone olmanız gerekiyor. Abonelere yeni ipuçları çıktığında bilgi veriliyor. Bu şekilde yeni görevleri herkesten önce tamamlama şansına erişebilirsiniz.

Oyunun web sitesine buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
54.190,601.83%