Anasayfa Bitcoin (BTC) 1 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Ödüllü Oyun!

1 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Ödüllü Oyun!

Bitcoin’e yatırım yapma konusunda çok geç kaldığınızı düşünüyorsanız, 2019’da Bitcoin milyoneri olmanız için bir fırsatınız var. Satoshi’s Treasure adlı yepyeni bir avcılık oyunu ile Bitcoin milyoneri olabilirsiniz. Avcı olup oyun içindeki ipuçlarını kullanarak anahtarları toplayanlara toplam 1 milyon dolar değerinde Bitcoin hediye edilecek.

Satoshi’s Treasure

Oyunda bilmecelerden matematik problemlerine kadar değişen Bitcoin zenginliklerine dair ipuçları, internete ve hatta gerçek dünyadaki birçok yere dağıtılmış durumda. Tek yapmanız gereken ipuçlarını kullanarak ve bulmacaları çözerek anahtarları toplamak.

Oyun tek olarak veya grup olarak oynanabiliyor. Oyunun geliştiricileri kazanma konusunda ciddi olanların oyunu grup halinde oynamalarını tavsiye ediyor.

Oyun kapsamında dağıtılacak olan 1 milyon dolar değerindeki Bitcoin, 1.000 cüzdana dağıtılmış. Cüzdanların kilidini açmak için en az 400 anahtarın toplanması gerekiyor. Bunu yapmak için ise oyunu sıkı bir şekilde takip etmelisiniz.

Şimdiye kadar The Jade Key, The Bismuth Key ve Mamoru’s Key olmak üzere üç tane anahtarın kazanılabileceğin görevler paylaşılmış durumda. Oyunun sitesinden bu görevlerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Satoshi’s Treasure’ı oynayarak Bitcoin kazanma fırsatınızı artırmak için öncelikle e-mail ve telefon bilgisi ile abone olmanız gerekiyor. Abonelere yeni ipuçları çıktığında bilgi veriliyor. Bu şekilde yeni görevleri herkesten önce tamamlama şansına erişebilirsiniz.

Oyunun web sitesine buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları