Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Blockchain.com ve Shapeshift de Bitcoin SV'yi Kapı Dışı Etti! Sırada Ne Var?

Blockchain.com ve Shapeshift de Bitcoin SV’yi Kapı Dışı Etti! Sırada Ne Var?

ABONE OL:google-news

Binance’ın Bitcoin SV’yi (BSV) marketinden kaldırma kararı almasının ardından, önde gelen kripto para cüzdanı Blockchain.com da BSV desteğini geri çektiğini açıkladı. Konuyla ilgili resmi açıklama doğrudan Blockchain.com’un web sitesi üzerinden yapıldı.

Yapılan açıklamada, tüm BSV sahiplerinin cüzdanındaki BSV’leri ya diğer kripto para birimleri ile takas etmeleri ya da farklı bir cüzdana göndermeleri gerektiği bilgisine yer verildi. Blockchain ekibinin BSV’yi uzun zamandır dikkatli bir şekilde takip ettiği ve nitekim bu yönde bir karar aldığı belirtiliyor:

Kripto para ekosisteminin uzun vadeli sağlığına yatırım yapıyoruz ve güvenilir, güvenli ve kullanışlı kripto para birimlerini desteklemeye dikkat ediyoruz. Ocak ayından bu yana Bitcoin Cash SV (BSV) için sınırlı destek sağladık ve Kasım ayındaki hard fork’tan bu yana BSV ağının faaliyetlerini yakından takip ediyorduk.

Shapeshift borsası da Binance’ın kararının hemen ardından harekete geçti ve Bitcoin SV’nin marketten kaldırılacağını açıkladı. Shapeshift’in aldığı karar sonrası Bitcoin SV üç önemli platformdan uzaklaştırılmış oldu. Tüm bu platformların kripto para sektörünün önemli oyuncuları oldukları ve onların eyleminin milyonlarca kullanıcıyı etkilediği göz önüne alındığında BSV’nin sonu geliyor olabilir.

Binance, Shapeshift ve Blockchain.com’u kripto para borsası Kraken de takip edecek gibi duruyor. Borsa, kullanıcılarının BSV’nin marketten kaldırılıp kaldırılmaması konusunda karar vermeleri için Twitter’da bir anket yaptı. Ankete katılanların %70’inden fazlası BSV’nin borsadan kaldırılması yönünde oy kullandı.

BSV’nin kripto para sektörünün önemli oyuncuları tarafından bir bir dışlanması doğrudan fiyata yansıdı. Bitcoin SV fiyatı son 24 saatte %14’den fazla değer kaybetti. Değer kaybının daha da artması bekleniyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar