Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Delist Tartışmaları Bitcoin SV'de 300 Milyon Dolara Maloldu

Delist Tartışmaları Bitcoin SV’de 300 Milyon Dolara Maloldu

ABONE OL:google-news

Bitcoin SV’nin fiyatı son zamanda neredeyse %22 oranında düştü ve en kötü performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. CNBC’nin Ran NeuNer’ın da belirttiği gibi, delist tartışmaları Bitcoin SV’in piyasa değerinde 300 milyon dolara maloldu.

Craig Wright’a Tepki

Sahte Satoshi Craig Wright’ın kendisine sahtekar diyen Twitter kullanıcısı Hodlonaut’u tehdit etmesi sonrası ortaya çıkan tartışmalar Bitcoin SV’yi bu noktaya getirdi. Yaşananların ardından Bitcoin SV‘yi delist eden ilk kripto para borsası Binance oldu ve Binance’ın kararını diğer kripto para borsaları takip etti.

Kripto para topluluğundaki birçok önemli isim Twitter’da başlatılan #DelistBSV kampanyasına katıldı. Özellikle Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano tartışmalı Bitcoin Cash hardh fork’unun 1 Mayıs’a kadar tüm borsalardan kaldırılması gerektiğini söyleyerek kritik bir çıkış yaptı.

Binance’ın hemen ardından Shapeshift borsası Bitcoin SV’yi delist etti. Önde gelen kripto para cüzdanı Blockchain.com da BSV desteğini geri çektiğini duyurdu. Dün akşam saatlerinde Twitter’da bir anket yapan Kraken’in anketinden de çoğunluk Bitcoin SV’nin delist edilmesi lehinde oy kullandı.

Daha fazla kripto para borsasının ve cüzdan uygulamasının BSV’yi delist etmesi bekleniyor. Tüm bu yaşananların Bitcoin SV’nin sonu olacağı üzerinde duruluyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar