Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Dev Kripto Para Borsası 2019'un İlk Çeyreğinde 78 Milyon Dolar Kâr Etti

Dev Kripto Para Borsası 2019’un İlk Çeyreğinde 78 Milyon Dolar Kâr Etti

ABONE OL:google-news

The Block’un 16 Nisan’daki raporuna göre, dev kripto para borsası Binance, 2019 yılının ilk çeyreğinde bir önceki yılın aynı çeyreğine kıyasla %66 artışla 78 milyon dolar kâr etti.

Rakam Binance’ın yedinci üç aylık Binance Coin (BNB) yakması sonrası The Block tarafından analiz edilerek saptandı. Raporda, 830.000 BNB’nin yakıldığı ve bu yılın ilk çeyreğinde Binance’ın net kârının %20’sini temsil ettiği belirtiliyor.

The Block, Binance’in finansal rapor yayınlamamasına rağmen şirketin kârının kolayca düşebildiğine dikkat çekiyor. Raporda ayrıca, geçtiğimiz yılın 4. çeyreğinde şirketin yaklaşık 47 milyon dolar kâr ettiği bilgisi yer alıyor.

Binance Coin, CoinMarketCap‘in verilerine göre şu anda toplam piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para birimi ve haberi hazırladığımız sırada %3,18’lik bir yükseliş kaydetmişti. Binance’in blogunda yayınlanan rapora göre, şirket şu ana kadar toplam BNB arzının %5,82’sini yaktı.

Binance’ın 2019’un ilk çeyreğinde ettiği kâr göz dolduruyor olsa da her kripto para borsası için aynı şey geçerli değil. Cointelegraph geçtiğimiz hafta Güney Koreli kripto para borsası Bithumb’ın 2018’deki yıllık zararının yaklaşık 180 milyon dolara ulaştığını bildirmişti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar