Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) 2017'den Bu Yana Ethereum Hacminde Bir İlk! Tam 900 Milyon Dolar!

2017’den Bu Yana Ethereum Hacminde Bir İlk! Tam 900 Milyon Dolar!

ABONE OL:google-news

Piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) için haftalık işlem hacmi Coinbase’de 17 aydan fazla bir süre sonra en yüksek değere ulaştı.

13 Mayıs’tan 19 Mayıs’a kadarki süreçte Coinbase’in en popüler iki ETH marketinde (ETH/BTC ve ETH/USD) toplam 3.675.570 ETH el değiştirdi. Bu, mevcut piyasa fiyatlarında 904 milyon dolardan fazla ediyor. TradingView verilerine göre, görülen haftalık hacim 11 Aralık 2017’den bu yana Ethereum’da görülen en yüksek haftalık hacmi simgeliyor.

Coinbase’e yeni eklenen ve diğer mevcut ETH marketlerinin (ETH/GBP, ETH/EUR ve ETH/USDC) işlem hacmi bu hacme dahil edildiğinde 7 günlük bir sürede mevcut piyasa fiyatlarında 1 milyar dolar değerinden fazla 4.271 milyon ETH el değiştirdi.

Haftalık Ethereum ETH Hacmi
Coinbase Haftalık Ethereum Hacmi

Ethereum fiyatı geçtiğimiz hafta yüzde 37 oranında yükseldi. Haftalık alım satım hacmindeki kuvvetli artış son rallinin sürdürülebilir olabileceğinin düşünülmesinden dolayı perakende yatırımcıların kripto para piyasasına yeniden giriş yaptılar.

8 milyar dolar değerinde değerlemeye sahip olan Coinbase, marka birlinirliği ile en büyük ABD merkezli kripto para borsası. Bu nedenle Coinbase, piyasaya hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapmak isteyen yatırımcılar için tercih sebebi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar