Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri 2021’de İlk 10 Kripto Para Tamamen Değişecek!

2021’de İlk 10 Kripto Para Tamamen Değişecek!

ABONE OL:google-news

Selkis, düşük ve orta hacimli bazı kripto paraların; XRP, Bitcoin Cash (BCH), Tether (USDT), Bitcoin SV (BSV), EOS (EOS), Litecoin (LTC) gibi çok baskın kripto para varlıklarının yerini alma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Binance Coin, Cardano ve Tezos Yükselişte

Selkis, Binance Coin‘i (BNB) sekizinci sıradan dördüncü büyük kripto para birimine geçmek için yeterli potansiyele sahip olduğunu söylemektedir. Daha sonra Cardano ve Tezos’un beşinci ve altıncı sırayı alabileceğini düşünüyor.

Yedinci ve sekizinci sıraya, Bitfinex destekli token olan UNUS SED LEO (LEO) ve merkezi olmayan finans protokolü Compound’un (COMP) geleceğini düşünüyor. Gizlilik paraları Monero (XMR) ve Zcash (ZEC) ise CEO’ya göre dokuzuncu ve onuncu sırada listeye girecekler.

Polkadot (DOT) Süprizi

Kripto analitik firmasının CEO’su, en büyük iki kripto para biriminin tahtlarında kalmaya devam edeceğini tahmin ediyor; Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ilk iki numarayı elinde tutuyor.

Üç numaralı noktaya gelince, Messari şefi, henüz resmi olarak sunulmamış olan yeni Polkadot’u (DOT) içeren bir süpriz kart tutuyor. Messari, Web3 Vakfı tarafından finanse edilen ve farklı blok zincirleri arasında uyumluluk sunmayı amaçlayan platformun Ethereum’un piyasa payı için potansiyel bir rakip olarak ortaya çıkabileceğini söylüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Öne Çıkan Başlıklar