Yükleniyor...

3 yapay zeka coin’i için büyük gün geldi: Token’lara ne olacak?

Artificial Superintelligence Alliance (ASI) birleşimi, SingularityNET (AGIX), Fetch.

yapay zeka

Artificial Superintelligence Alliance (ASI) birleşimi, SingularityNET (AGIX), Fetch.ai (FET) ve Ocean Protocol’ü (OCEAN) kapsayan iki aşamalı sürecin ilki bugün itibarıyla başlayacak.

Bir süredir hem yapay zeka hem de kripto endüstrisinde gündem olan ASI için beklenen gün geldi. Ekip, X üzerinden yaptıkları paylaşımda birleşim işlemine dair detaylı bilgileri paylaştı:

İlk aşamada, SingularityNET’in AGIX ve Ocean Protocol’ün OCEAN token’ı Fetch.ai’nin FET token’ına konsolide edilecek. Bu süreçte, token’lar Ethereum ağı üzerinde bir araya geleck. Diğer zincirlerdekilerin, birleşime katılmak için kendi zincirlerinden köprü kurmaları gerekecek. Cardano veya Polygon gibi diğer zincirlerin desteklenmesini beklemek isteyen kullanıcılar ise ikinci aşama için bekleyebilirler.

yapay zeka ASI duyuru

Yapay zeka ve kripto paralar adına önemli bir adım

1 Temmuz 2024’te proje ismi ve logolar revize edilecek. AGIX ve OCEAN için para yatırma ve çekme işlemleri kapatılacak, fakat FET için işlemler kesintisiz bir şekilde devam edecek. SingularityDAO üzerinde AGIX ve OCEAN token’larının FET’e geçiş platformu açılacak ve bu token’lar borsalardan kaldırılmaya başlanacak.

Bu aşamada, Binance gibi merkezi borsalardaki token sahipleri için herhangi bir işlem gerekmiyor; token’lar otomatik olarak uygun oranda FET’e dönüştürülecek. Ethereum ana ağındaki kendi saklama cüzdanlarındaki kullanıcılar ise sorunsuz bir geçiş için ayrıntılı kılavuzlar alacaklar.

İkinci aşamada topluluk üyelerinin dahil edilmes hedeflnecek ve ASI tüm zincirlerde dağıtılacak. Fetch.ai ağı ASI ağına yükseltilecek ve yeni geçiş sözleşmeleri tanıtılacak. AGIX, OCEAN ve FET tokenleri ASI’ye dönüştürülecek. FET’ler bire bir oranında ASI’ye dönüştürülecek. Bu süreçte, ağın performansını, güvenliğini ve ölçeklenebilirliğini artırmak için altyapı iyileştirmelerine önem verilecek.

Bu gelişmelere ek olarak yetkililer, birleşme süreci boyunca dolandırıcılara karşı dikkatli olunması gerektiğini ve sadece resmi kaynaklardan haber alınması gerektiğini ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner