3,2 Trilyon Shiba Inu Token Alımı Muhtemelen Squid Game Dolandırıcıları Tarafından Yapıldı • Coinkolik
Yükleniyor...

3,2 Trilyon Shiba Inu Token Alımı Muhtemelen Squid Game Dolandırıcıları Tarafından Yapıldı

Yaklaşık 125 milyon dolar değerindeki büyük bir Shiba Inu (SHIB) işlemi, tatsız bir keşfe neden oldu.

squid

Yaklaşık 125 milyon dolar değerindeki büyük bir Shiba Inu (SHIB) işlemi, tatsız bir keşfe neden oldu. Shiba ile ilgilenen bir Twitter hesabı, tüm satın alma işleminin dolandırıcılıkla ilgili fonlarla yapıldığını iddia etti.

Shiba ile ilgili bir Twitter hesabı tarafından sağlanan Etherscan sayfasına göre, üç trilyon SHIB alımı, yatırımcıların fonlarını çalan ve kısa bir süre sonra herhangi bir iade yapmadan ortadan kaybolan kötü şöhretli “Squid Game” GameFi projesinin yaratıcıları tarafından yapılmış olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Zincirde görünen işlemler, çalınan tokenlerle “işaretlenmiş” ve izleri gizlemek için mikser uygulamasına gönderilmiş cüzdan adreslerine bağlanıyor.

Teorinin hala onaylanması gerekmesine rağmen, token’lar aslında kişilerin izi kaybettirmek için kullandığı kripto mikser uygulaması tarafından kullanılan “c802c” ile biten bir adrese bağlı.

Söz konusu işlem Squid Game dolandırıcıları tarafından yapıldıysa, Shiba Inu’nun dolaşımdaki arzının önemli bir kısmı, bir varlığın piyasa fiyatını ondan yararlanmak için manipüle etme eğiliminde olan kişiler tarafından tutuluyor demek oluyor.

Vurgulanan fonların kendisi varlık fiyatını “sıfıra” düşürmeyecek, ancak aslında yerel büyüme rallisine zarar verebilir ve hatta bunu durdurabilir.

Yazının yazıldığı sırada Shiba Inu, son beş gün içinde önemli bir hareket göstermeden 0.000036 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x