Anasayfa Altcoin Haberleri 4chan Söylentileri Bu Altcoin’e Yüzde 10.300’den Fazla Değer Kazandırdı

4chan Söylentileri Bu Altcoin’e Yüzde 10.300’den Fazla Değer Kazandırdı

ABONE OL:google-news

Anonim forum sitesi 4chan ve Telegram’da dolaşan söylentiler bir altcoin’in %10.300’den fazla artmasına sebep oldu. Sosyal medyada bir anda popüler olan altcoin Opyn yCurve Insurance’nin (OCRV) birikim aşamasında olduğu ve toplanıldığına dair söylentiler çıktı.

Altcoin Paylaşımdan Birkaç Saat Sonra Fırladı

4chan’in işletme ve finans sayfasındaki bir gönderide, Opyn yCurve Insurance (OCRV), 100x artacak bir sonraki kripto para olarak adlandırdı. Yayınlanan gönderide şu ifadelere yer verildi:

Kemerleri bağlayın. Piyasa değeri sadece 8 bin dolar ve bu miktar patlayacak. Telegram’da zaten açıklanmıştı. Birkaç ay önce TRB gibi olabilir … sadece … 100 kat daha ucuz.

4chan sitesinde yapılan açıklamanın ardından birkaç saat içinde OCRV kelimenin tam anlamıyla roketlendi. Düşük hacimli altcoin, 0,29 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,04 dolara yükseldi.

OCRV, merkezi olmayan finansal platform Curve.fi kullanıcılarının mevduatlarını sigortalayabilmeleri için tasarlanmış Opyn’in bir tokenidir.

Sigorta jetonları yatırımcıları piyasadaki dalgalanmalara, ani çökmelere ve diğer sistem risklerine karşı korur. Ancak OCRV’nin patladığı gün, trader’lar süresi dolmuş sigorta tokenlerini satın aldı.

Trader’lar tokenleri satın alırken, OCRV tırmandığı kadar hızlı düştü. 23 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan birkaç saat sonra OCRV, %92’nin üzerinde bir devalüasyon ile 0,228 dolara kadar düştü.

Kısa bir süre sonra OCRV’nin, klasik bir pump ve dump şeması oluşturduğu anlaşıldı. Bu durum yatırımcılara tekrar, kripto piyasasına yatırım yapmanın tehlikelerini bir kez daha hatırlattı.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

920BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,538TakipçilerTakip Et
586AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar