80 Milyon Dolarlık Ethereum (ETH) Pozisyonu Tasfiye Edildi! Bu Ne Anlama Geliyor? • Coinkolik
Yükleniyor...

80 Milyon Dolarlık Ethereum (ETH) Pozisyonu Tasfiye Edildi! Bu Ne Anlama Geliyor?

Son bir saatte kripto pozisyonlarında yaklaşık 215 milyon dolar tasfiye edildi ve bunun 80 milyon doları Ethereum'da.

ethereum tasfiye edildi

Son bir saatte kripto pozisyonlarında yaklaşık 215 milyon dolar tasfiye edildi ve bunun 80 milyon doları Ethereum’da. ETH, yazının yazıldığı sırada 3736 dolardan işlem görüyordu.

Bybt analitik web sitesi tarafından paylaşılan veriye göre, son bir saatte toplam 215 milyon dolara yakın kripto pozisyonu tasfiye edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yaklaşık 80 milyon dolar değerinde Ethereum pozisyonu tasfiye edildi. Ether’de tasfiye edilen ETH short’larının miktarı ise 1,26 milyon dolardı.

En büyük ETH long miktarı Bybit borsasında tasfiye edildi: 36.04 milyon dolar. Onu sırasıyla 16.33 milyon dolar ve 12.48 milyon dolar ile OKEx ve Huobi takip ediyor. Likidite edilen bu büyük miktardaki long pozisyonlar, ikinci en büyük kripto parayı 3.758 dolar seviyesine itti. Yazının yazıldığı sırada Ethereum Binance borsasında %5’lik düşüşle 3730 dolardan işlem görüyordu.

Bunu, 32,7 milyon dolar değerinde başka bir ETH tasfiyesi izledi. Peki bu ne anlama geliyor? Görünüşe göre Ethereum’un 4000 dolar seviyesini tekrar ziyaret ettikten sonra, trader’lar karlarını çekmeye başladılar.

Bybt’e göre trader’lar ayrıca 28,98 milyon dolar değerinde Bitcoin long’unu tasfiye etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x