Yükleniyor...

ABD’de “#DontKillCrypto” (Kriptoyu Öldürme) Kampanyası Trend Oldu

ABD’de kripto paralara yönelik yasa tasarısı bazı topluluklar tarafından tepki çekti.

kripto abd

ABD’de kripto paralara yönelik yasa tasarısı bazı topluluklar tarafından tepki çekti. Kullanıcılar “Senatoyu ara” eylemi kapsamında #DontKillCrypto hashtagiyle çeşitli tweetler atarak yasa tasarısına tepki gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fight for the Future topluluğu, Twitter’da kripto para destekçilerinin birkaç tıklamayla senatörlere ulaşmasını sağlayan bir pano oluşturdu. Amerikalılar kripto para sektörünü bu şekilde kurtarabileceğini düşünüyor.

Fight for the Future’in (FFTF) “Kırmızı Uyarı” tweeti aracılığıyla, herkes bir tıklamayla kendi eyaletindeki senatörleri arayabilir ve onlardan belirtilen değişiklik için “evet” veya “hayır” oyu vermelerini isteyebilir.

Yeni yasa tasarısının hükmün finansal gözetimi önemli ölçüde genişletmemesini, yeniliğe zarar vermemesini veya insan haklarını baltalamaması istenmektedir.

Twitter kullanıcıları, dikkatlerini yeni teklifin tartışılmasına çekmek için senatörlerini etiketleyebilir. Destekçiler ayrıca #DontKillCrypto hashtag’i altında bu eylemle ilgili haberleri yayabilirler.  

Yeni yasa tasarısı, kripto para ekonomisindeki tüm katılımcılara çeşitli gereksinimler getirecektir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x