Yükleniyor...

ABD’de Senatörlerin Kripto Para Lehine Savaşı Adına Yeterli Zaman Kalmamış Olabilir!

Senatör Cynthia Lummis, uygun kripto para değişikliği için savaşmaya devam etme sözü verirken, bunu yapmak için yeterli zaman olmayabilir.

abd senator kripto para yasa

Senatör Cynthia Lummis, uygun kripto para değişikliği için savaşmaya devam etme sözü verirken, bunu yapmak için yeterli zaman olmayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD Senatosundan Chuck Schumer ise altyapı yasasında yapılacak herhangi bir değişiklik için oylama çabalarını engelledikten sonra artık kripto para topluluğunun öfkesini taşıyor.

Senatör Ted Cruz (R-TX), kripto paraların sorun yaşayacağını iddia ediyor ve mevzuatın orijinal metniyle devam etmenin potansiyel olarak acemi kripto para birimi endüstrisine “milyarlarca dolarlık zarar verebileceğini” ifade ediyor:

“Kripto bu gece mahvoldu. Partizan bir anlaşmazlık var, bu yüzden Dems TÜM ilave değişikliklere itiraz etti. Bu, bu tasarının kriptoya vereceği zararı azaltmak için çabalayan Wyden-Lummis’e ve Cruz’a hayır anlamına geliyor. Sonuç? Senato, büyüyen ve heyecan verici kripto endüstrisine milyarlarca dolarlık zarar verecek ve çoğunu yurtdışına kaçıracak.”

Müzakereler hala devam ediyor. Coin Center’ın yönetici direktörü Jerry Brito, oyunda olmak için, yasa tasarısının kısıtlayıcı dilinin değiştirilmesi için sadece “küçük bir şans” olduğunu söylüyor.

Daha önce bildirildiği üzere, 1 trilyon dolarlık federal altyapı planını geçirme süreci, tüm kripto para komisyoncularına katı kurallar uygulayacak bir hüküm nedeniyle durdu. Senatör Patrick Toomey (R-PA), Ron Wyden (D-OR) ve Cynthia Lummis (R-WY) tarafından öne sürülen yeniden yazım ile endüstriyi kurtarmak için birkaç önemli değişiklik önerildi. bir.

Tartışmalı vergi hükmünü ortaya atan Senatör Rob Portman (R-OH), bunun doğrulayıcıların yanı sıra madencileri, stakerları, yazılım ve donanım geliştiricilerini de kapsamayacağını açıkladı. Uzun bir Twitter mesajında Lummis, Senato’nun Schumer’i uygun kripto para birimi değişikliğini bir kez daha denemeye ikna etmek için yeniden toplanacağını iddia ediyor.

Bununla birlikte, kripto para dostu senatörler, değişiklik oylamasının Salı sabahı erken saatlerde yapılması gerektiğinden, yeterli zamana sahip olmayabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x