Yükleniyor...

Alman Kripto Para Girişimcisi Cryptocito’dan Altcointurk Trader Base Ziyareti

Türk kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden Sharkcrypto, Volkan Korkmaz ve İsmail Kucur'un kurucuları olduğu Altcointurk | FTX Trader Base , Almanya'dan bir ziyaretçi ağırladı.

altcointurk base

Türk kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden Sharkcrypto, Volkan Korkmaz ve İsmail Kucur’un kurucuları olduğu Altcointurk | FTX Trader Base , Almanya’dan bir ziyaretçi ağırladı. Alman kripto para topluluğundan Cryptocito tarafından ziyaret edilen Altcointurk Trader Base, Türk kripto para topluluğunun dünyada da ilgi görmeye başladığının kanıtı oldu.

Sharkcrypto son attığı tweet’lerden birinde Almanya’dan gelen Cryptocito’nun Türkiye ziyaretinin videosunu paylaştı. Sharkcrypto ayrıca Türk kripto para topluluğuna da serzenişte bulundu.

Almanya’dan gelen ziyaretçi Türkiye’deki kripto para pazarından oldukça etkilendiğini sıklıkla dile getirdi. Videodan da görüleceği üzere Altcointurk Trader Base’den de oldukça etkilendiğini gözlemlendi.

Popüler trader Türk kripto para topluluğunun birlik ve beraberlik, dayanışmadan ziyade; tartışmalar ve karalama politikaları ile sıklıkla gündem olduğunu belirtti. Dilerseniz gelin, Alman kripto para girişimcisi Cryptocito tarafından tanıtımı gerçekleştirilen Altcointurk Trader Base’i daha yakından inceleyelim.

Altcointurk Base Nedir?

Kripto para severlerin ve kullanıcıların ortak çalışabileceği, fikir alış verişi yapabileceği bir buluşma noktası olarak planlanan Altcointurk Trader Base, ziyaretçilerine aynı zamanda ekranlar vasıtası ile teknik analizler ve canlı fiyat takibi imkanı da sunuyor.

Yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda, kripto para sektörü konusunda farklı eğitimlerin de verildiği Altcointurk Trader Base, dünyada bir ilk olmaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner