Yükleniyor...

Altcoin’lerde toparlanma eğilimi: Bu projeler gaza bastı!

Bitcoin'in (BTC) 60 bin dolara yaklaşmasıyla birlikte atağa kalkan altcoin'lerde en çok hangi isimler kendisini gösterdi?

zetachain zeta yükseliş

Bitcoin’in (BTC) 60 bin dolara yaklaşmasıyla birlikte atağa kalkan altcoin’lerde en çok hangi isimler kendisini gösterdi?

Bitcoin’in çalkantılı bir fiyat hareketi çizmesine rağmen yavaş yavaş toparlanan altcoin’ler, yatırımcısının içine su serpti. Son günlerde keskin düşüşler ile karşı karşıya kalan altcoin’ler, BTC‘den fırsat bularak üst seviyeleri hedefledi. Özellikle de memecoin’lerde yaşanan büyük yükselişler ilgi topladı. Peki son 24 saate hangi altcoin’ler damga vurdu?

yukselis grafik boga

1- Arweave (AR) 23

Yakın zamanın en popüler altcoin’lerinden birisi olan AR, yatırımcılardaki ilgiyi sürdürüyor. BTC’nin toparlanması hamlesine doğrudan cevap veren AR, son 24 saatte yüzde 23 artış kaydederek listenin ilk sırasını oturdu. BTC’nin 60.000 doların üzerine yerleşmesi halinde AR’daki fiyat hareketleri daha da şiddetlenebilir.

ar altcoin kripto1

2- Bonk (BONK) 19

Solana ekosisteminin lider memecoin’lerinden olan BONK, son 24 saatteki yüzde 19’luk artışıyla listeye ikinci sıradan dahil oldu. Memecoin tutkunlarının yakından takip ettiği popüler coin, bu fiyat hareketiyle hem ekosistem hem de parite adına güven verdi. BONK’un bundan sonraki fiyat hareketleri ise merakla bekleniyor.

bonk altcoin kripto1

3- Pepe (PEPE) 17

2023’e damga vuran PEPE, günümüzde de aynı popülaritesini koruyor. BTC’nin yükseliş sinyali vermesiyle gaza basan PEPE, son 24 saatte yüzde 17 artış kaydederek üçüncü sıraya yerleşti. Memecoin trendinin devam etmesi halinde PEPE’den beklentiler artacaktır.

PEPE altcoin kripto

4- Jupiter (JUP) 13

Solana’nın en büyük DEX’i olan JUP, son 24 saatte yüzde 13’lük bir artış yaşadı. Bu gelişmeyle beraber listenin dördüncü sırasına oturan JUP, SOL ve ekosistemi adına güven tazeledi. Solana ekosisteminin JUP’a olan desteği ise güçlü bir şekilde sürüyor.

JUP altcoin kripto

5- dogwifhat (WIF) 12

Solana ekosisteminin bir diğer popüler memecoin’i WIF, son 24 saatte yüzde 12 yükseldi. Bu fiyat hamlesiyle birlikte listenin beşinci sırasını sahiplenen WIF, memecoin trendine yeşil ışık yaktı. Memecoin’lerdeki pozitif görünümün sürmesi, WIF’e olan talebi giderek artırabilir.

WIF altcoin kipto

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner