Yükleniyor...

Bu 3 memecoin’e dikkat: Zirve için yarışıyorlar!

Kripto endüstrisinde önemli bir paya sahip olan memecoin'ler, son 24 saatteki fiyat hareketleriyle gündeme damga vurdu.

uc altcoin kripto boga

Kripto endüstrisinde önemli bir paya sahip olan memecoin’ler, son 24 saatteki fiyat hareketleriyle gündeme damga vurdu.

Bitcoin‘in 60.000 doları aşmasıyla birlikte gaza basan memecoin’ler, yatırımcısını heyecanlandırdı. Sadece kendi kategorisinde değil, piyasanın genelinde bir fark yaratan memecoin’lerde öne çıkan isimler şaşırttı. Memecoin furyası adına iyi gelişmeler sunan bu altcoin’ler hangileri oldu?

memecoinler 3 nisan

1- Bonk (BONK)

Solana ekosisteminin en popüler memecoin’lerinden olan BONK, son 24 saatte yüzde 25,39 artışıyla “Günün En Çok Yükselenler” listesinde ikinci sırada yer aldı. Çok kısa sürede kayda değer bir artış sergileyen BONK, bu hamlesiyle hem Solana ekosistemine hem memecoin tredine hem de parite adına güven verdi. BTC’nin 60.000 dolara dayanmasıyla kritik bir seviyeye yaklaşan BONK, pozitif görünümün devam etmesi halinde kısa zamanlı tepe fiyatları görebilir.

bonk memecoin 1

2- Pepe (PEPE)

Memecoin’lerin olmazsa olmazı PEPE, son 24 saatte yüzde 20,93 yüzde artış kaydederek listenin üçüncü sırasına yerleşti. Yalnızca memecoin’lere değil piyasanın geneline büyük bir fark atan PEPE, yatırımcısının yüzünü güldürdü. Bitcoin’deki yükseliş eğilimini fırsat bilerek yukarı yönlü atak yapan popüler coin’in bundan sonraki fiyat hareketleri için şimdiden merak uyandırdı.

pepe memecoin 1

3- dogwifhat (WIF)

Solana ekosisteminde yer alan bir diğer popüler memcoin WIF, son 24 saatte yüzde 14,29 yükseliş yaşadı. Bu gelişmeyler birlikte listeye beşincı sıradan dahil olan WIF, 2024 boğası adına pozitif sinyaller verdi. Şu an için 2.77 dolar bandında işlem gören WIF, BTC’nin 60.000 doları aşması halinde kritik bir seviye olan 3 doları zorlayabilir.

WIF memecoin 1

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner