Yükleniyor...

Dogwifhat (WIF) için toplanan para ATH’ı getirdi!

Memecoin degens, Las Vegas küresindeki viral Solana tabanlı memecoin Dogwifhat'a bir görsel koymak için 700 bin doların üzerinde para topladı.

dogwifhat coin

Memecoin degens, Las Vegas küresindeki viral Solana tabanlı memecoin Dogwifhat’a bir görsel koymak için 700 bin doların üzerinde para topladı.

Solana ekosisteminde yer alan dogwifhat‘ın (WIF) fiyatı, memecoin hayranlarının Las Vegas küresinde token logosunun reklamını yapmak için 700.000 dolardan fazla para toplamasıyla yüzde 25 daha artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 dolara ulaştı.

Kampanyanın önde gelen isimlerinden kripto para analisti Ansem, 13 Mart’ta X’e yazdığı bir gönderide “Dofwifhat tamamen finanse edildi” dedi. “Sphere Wif Hat” adlı kitlesel fonlama çabası 10 Mart’ta hayata geçti. Şu anda USD cinsinden 702.000 doların üzerinde gelir elde etti.

dogwiftweet

Dogwifhat (WIF) 700.000 dolardan fazla para toplandı!

Kampanya, Solana ekosistemindeki birçok büyük oyuncu tarafından desteklendi; Solana merkezli Phantom Cüzdan‘ın resmi sosyal medya hesabı, son üç gün içinde daha fazla bağışı teşvik etmek için çeşitli paylaşımlar yaptı. Memecoin tutkunu çoğu kişi, kürede köpek şapkası görme fikrinden memnun değildi, bu da bu tür davranışların piyasanın aşırı ısındığının bir işareti olabileceğini düşündürüyor.

dogwifhat tweet2

Bankless ortak sunucusu Ryan Sean Adams, küreye bir kripto projesi koymanın mevcut boğa koşusunun zirvesini işaretleyeceğini söyleyerek şaka yaptı; bu da herhangi bir kripto projesinin küreye konulmasından kısa süre sonra kripto varlık fiyatlarının düşeceğini öne sürdü.

WIF’in son fiyat artışı, toplam piyasa değerinin 2,8 milyar dolara yükselmesini sağladı; bu da, toplam değerini orijinal Solana memecoin Bonk‘un (BONK) ve Floki Inu (FLOKI) gibi Ethereum’daki diğer köpek temalı tokenlerin çok üzerine çıkardı.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner