Yükleniyor...

Popüler analist XRP için konuştu: Hedefi büyük!

Kripto paralara dair analizleriyle ön plana çıkan Dark Defender, XRP'nin yakın zamanda yaşanan bir kırılım ile önümüzdeki haftalarda 5,85 doları hedefleyebileceğine inanıyor.

xrp analist

Kripto paralara dair analizleriyle ön plana çıkan Dark Defender, XRP’nin yakın zamanda yaşanan bir kırılım ile önümüzdeki haftalarda 5,85 doları hedefleyebileceğine inanıyor.

XRP, kısa sürede yüzde 20’nin üzerinde artarak dikkatleri çekti. Özellikle de 0,61 dolardan tırmanışa geçerek 0,7440 doların üzerindeki yeni yıllık en yüksek seviyeyi aştı. XRP‘nin değerindeki bu hızlı artış, daha önceki zayıf performansıyla tezat oluşturarak sadece dört saatlik bir zaman diliminde ortaya çıkması nedeniyle özellikle dikkat çekiciydi.

Analist XRP icin 2025 yili tahminini acikladi (1)

“Önümüzdeki haftalarda XRP bu fiyatı görebilir!”

XRP’nin şaşırtıcı fiyat yükselişi, pariteyi Pazartesi akşamı en çok değerlenen projelerden biri haline getirdi. Daha sonrasında ise XRP bir geri çekilme yaşadı. Ancak yedi günlük performansında yüzde 13’lük kayda değer bir yükselişi sürdürüyor. Şu anki değeri 0,69 dolar olan major coin, en son 2023’te görülen seviyelerden el değiştiriyor.

Dark Defender bu boğa sezonunda XRP için daha da yüksek hedefler belirledi ve “önümüzdeki haftalarda” 5,85 doları hedefliyor. Bu olağanüstü fiyat seviyesine ulaşmak, XRP’nin mevcut piyasa değeri olan 0,69 dolardan yüzde 747’lik bir yükseliş rallisini işaret ediyor.

xrp ripple

Bunlara ek olarak Dark Defender, XRP’nin yakında yüzde 747’den fazla artarak 5,85 dolara yükseleceğini öngören tek önde gelen kripto analisti değil. Analist DustyBC, XRP’nin son yükselişin ardından 6,5 yıllık düşüş trendini kırdığına dikkat çekti. Buna paralel olarak piyasa gözlemcisi Mikybull, XRP’nin 6 dolar hedeflediğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner