Yükleniyor...

AMC CEO’su, Şirketin Kripto Para Planlarıyla İlgili Konuştu

Sinema devi AMC'nin CEO'su Adam Aron, şirketin Mart ayı içerisinde Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) kabul edeceğini söyleyerek bir paylaşımda bulunmuştu.

amc ceo adam aron

Sinema devi AMC’nin CEO’su Adam Aron, şirketin Mart ayı içerisinde Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) kabul edeceğini söyleyerek bir paylaşımda bulunmuştu. Aron, bu açıklamalarının ardından kripto para birimlerinin, şirket için yararlı olup olmayacağı hakkında konuştu.

AMC’nin CEO’su Aron, Fox Business ile yaptığı yakın tarihli bir röportajda, şirketinin kripto para birimlerini benimsemesinin avantajlı olup olmayacağını “izleyip görmesi” gerektiğini söyleyerek şöyle konuştu;

“Kripto para biriminin ne kadar büyük olduğunu sadece zaman gösterecek.”

“AMC, Kendi Kripto Para Birimini Çıkarabilir”

Aron kısa süre önce AMC’nin bu Mart ayında iki kripto para birimi Shiba Inu ve Dogecoin’i kabul etmeye başlayacağını duyurmuştu. Aron, şirketin kendi kripto para birimini çıkarma planını yineledi, ancak ayrıntılı bir bilgi vermedi.

amc kripto

CEO, kripto para birimleri etrafındaki düzenleyici çerçevenin hızlı bir şekilde değiştiğini ve önde gelen zincirin mevcut her düzenleyici rehberliğe uymaya odaklandığını vurguladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner