Yükleniyor...

Behance, Solana NFT’leri İçin Destek Ekliyor

Grafik ve medya yazılımları üreten Adobe'nin alt şirketlerinden olan Behance, Solana NFT'leri için destek eklediğini duyurdu.

behance

Grafik ve medya yazılımları üreten Adobe’nin alt şirketlerinden olan Behance, Solana NFT’leri için destek eklediğini duyurdu. Bu, kullanıcıların artık Solana blok zincirinde yapılan NFT’lerin profillerinde sergileyebilecekleri anlamına geliyor.

Uzmanlaşmış web site ve hizmetler ağı Behance, kullanıcıların artık Phantom cüzdanlarını Behance hesaplarına bağlayabileceklerini ve profillerinde Solana NFT’lerini sergileyebileceklerini duyurdu. Adobe’nin sosyal medya platformu, bu adım ile birlikte NFT sektöründeki hizmetlerini büyütmeyi amaçlıyor.

nft

Behance, NFT’lerini hisse kanıtı konsensüsüne dayanan Solana gibi diğer enerji verimli blok zincirlerinde basmayı tercih ediyor.

Behance, bu güncellemeyle, kullanıcıların Solana NFT’lerini profillerinde sergilemek için Phantom Cüzdanlarını hesaplarına bağlayabileceklerini aktardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner