Yükleniyor...

Anahtar Altcoinler Yükseliyor, Ripple (XRP) Trendi Takip Edecek Mi?

2019 çoğu altcoin’ler için hüsranla biterken Bitcoin yılı %90 oranında değer artışı ile tamamladı.

Anahtar Altcoinler Yükseliyor Ripple XRP Trendi Takip Edecek Mi

2019 çoğu altcoin’ler için hüsranla biterken Bitcoin yılı %90 oranında değer artışı ile tamamladı. Ancak Bitcoin’in basit piyasa döngülerine artan kurumsal ilgi etkisi çoğu altcoin’i BTC’ye karşı zayıflattı. Hatta en büyük altcoin’lerden olan Ripple (XRP) bile %50 oranında değer kaybetti.

Fakat yeni yıl altcon’ler için umut vaat ederek Ethereum, XRP ve diğer önemli kripto varlıklarında önemli bir yükseliş beklentisini getiriyor.

Altcoin’ler Ayaklanırken Ripple (XRP) Rampa Arıyor

Son birkaç gün içinde, Bitcoin (BTC), toplamda haftalık %7’ye kadar değer kazanan yükseliş hareketleri gösterdi.

2019’da yıkılan altcoin’lerden bazıları bu sefer Bitcoin ile güç kazanıyor. Kripto para birimi analisti Michael Van De Poppe tarafından paylaşılan analize göre, Bitcoin Cash (BCH) ve Ethereum Classic (ETC) çok uzun süredir devam eden düşüş trendlerini kırmış gözüküyor.

Grafiklerine göre, BCH 880 günlük bir düşüş trendi kırdı ve ETC 940 günlük bir düşüş trendi kırdı, bu da önümüzdeki aylarda iki kripto para birimi için güçlü bir yükseliş işareti olarak görülüyor.

ETH, XRP ve Litecoin, Van De Poppe tarafından çizilen düşüş trendlerinden henüz ayrılmadı, ancak bu önde gelen altcoinler üzerindeki yükseliş ivmesi, önümüzdeki aylarda bu kripto varlıkları için iyi şeyler olacağını gösteriyor.

Ripple (XRP) %175 Artış Yaşayabilir

Aslında, analistler şu anda hem XRP/BTC hem de normal XRP ticaret çiftleri için pozitif bir momentum çiziyorlar.

Kripto para analist LomahCrypto, kısa bir süre önce, aşağıdaki tabloya dikkat çekerek, biraz XRP ve ETH aldığını belirtti. Bu grafik, XRP/BTC’nin sadece bir veya iki hafta önce bir dip deseni oluşturduktan sonra tersine hareket etmeye çalıştığını gösteriyor. Böylece analist, paritenin önümüzdeki günlerde %10 artış sağlaya bileceğini belirtti.

Daha önce analist Van De Poppe tarafından paylaşılan TradingView grafiğinde, XRP’nin mevcut fiyat hareketinin Aralık 2015 ve 2016 Ocak aylarında görülen dip paternine çok benzediğini ve ardından büyük bir patlama yaşayabileceğini belirtti.

Eğer mevcut eğilim önceki döngüde olduğu gibi hareket ederse, XRP’nin 0,12-0,17 dolar arasında dibe oturması ve 2020’nin ortalarında %175 büyüyerek 0,473 dolara yükselmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner