Yükleniyor...

Analist açıkladı: ETH için yükseliş ve düşüş seviyeleri

Crypto Tony önümüzdeki birkaç gün içinde ETH grafiğinde izleyeceği iki seviyeyi paylaştı.

ETH

Crypto Tony önümüzdeki birkaç gün içinde ETH grafiğinde izleyeceği iki seviyeyi paylaştı. Analiste göre ETH’nin bin 850 doların altına kırılması yükselişe işaret ederken, bin 747 doların altına kırılması ise düşüşe işaret edecek.

Kripto para analisti ve yatırımcısı Crypto Tony, kısa vadede Ethereum (ETH) için izleyeceği iki seviyeyi paylaştı. Paylaştığı bir X (eski adıyla Twitter) gönderisine göre analist, bin 850 dolar seviyesinin üzerine çıkan altcoin liderinin yükselişe geçeceğini ortaya koydu. Bunun tersine, Crypto Tony’ye göre ETH’nin bin 747 doların altına düşmesi düşüş sinyali olacak.

Teknik açıdan bakıldığında, ETH’nin günlük grafiğindeki göstergeler altcoin fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde düşebileceğini gösteriyor. Yatırımcıların dikkate almak isteyeceği ilk gösterge günlük Göreceli Güç Endeksi’dir (RSI). Geçtiğimiz 3 gün boyunca RSI çizgisi, RSI Basit Hareketli Ortalama (SMA) çizgisinin altını geçti.

Bu, alıcıların ayılara karşı zayıfladığını gösteren önemli bir düşüş teknik bayrağı oldu. Sonuç olarak, satıcılar ETH’nin günlük grafiğinde üstünlük sağladılar ve önümüzdeki birkaç gün içinde ETH’nin fiyatını aşağı çekebilirler.

Bu düşüş yönlü teknik işaretler doğrulanırsa ETH’nin fiyatı bni 747 dolara düşebilir. Bu noktanın altındaki bir kırılmanın ardından ETH bin 675 dolara kadar düşebilir. Öte yandan, ETH’nin başka bir yükselişe geçmesi, anında direnç seviyesi olan bin 850 doların aşılmasına yol açabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner