Yükleniyor...

BTC ve ETH’yi geçti: Yatırım yapılabilecek en iyi coinlerden biri

Injective (INJ), fiyatı Ekim ayında yüzde 76'nın üzerinde artarak Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi en iyi kripto paralardan daha iyi performans göstermesiyle şu anda yatırım yapılabilecek en iyi coinlerden biri olarak ortaya çıktı.

Injective

Injective (INJ), fiyatı Ekim ayında yüzde 76’nın üzerinde artarak Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi en iyi kripto paralardan daha iyi performans göstermesiyle şu anda yatırım yapılabilecek en iyi coinlerden biri olarak ortaya çıktı.

3 katına çıktı

Yeni DeFi projesi InQubeta (QUBE) ve katman-1 blokzinciri Kava’nın (KAVA), Injective’in son boğa koşusunun bir sonucu olarak öne çıkacağı öngörüldü. InQubeta, yatırımcıların yapay zeka girişimleriyle ortaklık kurmaları için daha erişilebilir bir alternatif yol yaratmayı amaçladı ve ön satışı dördüncü aşamasında şimdiden 4,1 milyon doların üzerinde para topladı. Beta aşamasında yer alan destekçilerin şimdiden yatırımlarını ikiye katlamaya yakın olduğu kaydedildi. Etkinliğe yeni katılanlar, etkinlik sona ermeden sermayelerini 3 katına çıkarabildi.

Injective, borç verme protokolleri, tahmin piyasaları ve merkezi olmayan borsalar da dahil olmak üzere DeFi uygulamalarının tüm potansiyelini sergileyen açık kaynaklı bir blokzinciri sundu. En iyi DeFi projelerinden biri haline gelen INJ’in son zamanlardaki büyümesi, projenin yeni kullanıcılar kazanma konusunda ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesi olarak yorumlandı.

Yatırım yapılacak en iyi coinlerden biri

InQubeta’nın yatırımcıların yapay zekaya yatırım yapmasını kolaylaştıran ustaca yöntemi, projeyi önümüzdeki yıllarda çok başarılı olmaya hazırlayacak. Yapay zeka endüstrisi, teknolojinin uygulanabilirliği katlanarak arttığı için son on yılda önemli kilometre taşlarını geçti.

Yapay zekanın hayatımızdaki rolü sürekli genişlediği için bir sonraki büyük teknolojik atılım olma yolunda ilerlediği kaydedildi. Otonom taksiler artık San Francisco gibi şehirlerde faaliyet gösteriyor ve Amazon, depolarından birinde kutuları ayırmak için insansı robotlar kullanmaya başladı.

Yapay zeka birçok sektörün işleyişinde köklü değişikliklere yol açacak ve birçok iş otomasyon nedeniyle kaybolacak. Ancak bu teknolojik patlama, akıllı yatırımcıların hatırı sayılır karlar elde etmesi için de pek çok fırsat yaratacaktır.

Yüzde 76 büyüme ile analistleri şok etti

InQubeta gibi Injective de merkezi olmayan finansa odaklandı ancak daha geniş bir hizmet yelpazesi sunmaya başladı. Merkezi olmayan borsalardan borç verme protokollerine kadar kripto para alanına pek çok fayda sağladı. Injective, Ethereum’un rakiplerinden biri olduğu için blokzinciri, bir kuruştan daha düşük ortalama işlem ücreti ve neredeyse anında işlemlerle oldukça etkileyici olarak değerlendirildi.

Bazı analistler Injective’in fiyat pompalamasını veri değişim platformu Google Cloud ile son entegrasyonuna bağladı. Injective’in CEO’su Eric Chen, entegrasyonun projenin ayak izini ana akım finans kurumlarına doğru genişletmeye yönelik büyük bir adım olduğunu söyledi.

2023 yılı genel olarak Injective için harika bir yıl oldu çünkü ekosistemindeki Talis, Black Panther ve Helix gibi popüler merkezi olmayan uygulamaların çoğu kullanıcı etkinliği ve gelişiminde önemli bir büyüme yaşadı. Kava’nın protokolünün ekosisteminde kullanımının artması, KAVA fiyatlarını yukarı doğru itecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner