Yükleniyor...

Analistler hemfikir: Yeni kripto projesi yüksek kazanç getirebilir

Kullanıcıların yalnızca tokenleri stake ederek BTC ödülleri kazanmalarına olanak tanıyan yenilikçi bir Stake-to-Mine platformu olan Bitcoin Minetrix (BTCMTX), piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

BTCMTX

Kullanıcıların yalnızca tokenleri stake ederek BTC ödülleri kazanmalarına olanak tanıyan yenilikçi bir Stake-to-Mine platformu olan Bitcoin Minetrix (BTCMTX), piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Analistler ise bu yeni projenin kısa süre içerisinde büyüyebileceğini ve yerel token’ın da iyi bir yatırım aracı olabileceğini belirtti.

İlgiyle karşılandı

Bitcoin Minetrix projesinin yerel token’ı BTCMTX, yüksek potansiyelli kripto varlık olarak analistlerin dikkatini çekti. Projenin ön satışı büyük bir ilgi yarattı ve yakın zamanda 3,1 milyon doları aştı.

Popüler YouTube fenomeni No Bs Crypto, BTCMTX’in yakında piyasaya sürülecek “en iyi 3 kripto ICO’sundan” biri olacağını ifade etti. No Bs Crypto, BTCMTX’in yerleşik pasif gelir özellikleri nedeniyle yüksek potansiyele sahip olduğunu belirtti.

Diğer analist Jacob Bury de benzer şekilde iyimser bir tonla Bitcoin Minetrix’in yüksek potansiyele sahip bir kripto olduğunu vurguladı.

Bury ayrıca, günlük olarak piyasayı takip eden yatırımcıların Bitcoin madenciliği için gerekli pahalı donanım olmadan madencilik ödülleri kazanmalarına olanak tanıdığı göz önüne alındığında, BTCMTX’in geçerli bir “BTC alternatifi” olabileceğini de sözlerine ekledi.

Öte yandan yaklaşan Bitcoin yarılanması, Bitcoin Minetrix’e gösterilen ilgide artış olmasını bir başka nedeni olarak kaydedildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner